Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire ajánljátok egy 14...

Mennyire ajánljátok egy 14 éves fiúnak A ragyogást?

Figyelt kérdés

Édesanyám azt mondja, hogy elég durva, de ő mindent eltúloz.


Ez lenne az első ilyen műfajú könyv amit olvasok, filmet sem láttam még ilyen műfajban.


2014. aug. 20. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.
2014. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nézd meg.... én is 14 voltam mikor láttam
2014. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudod meg, ha beleolvasol. Egyébként szerintem semmi durva nincs benne.
2014. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég nagy vagy már, hogy eldöntsd, bírsz-e olvasni egy könyvet vagy nem. Egyébként semmi olyasmi nincsen benne, amitől sokkot kapnál, 14 évesen vígan olvastam Kinget.
2014. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát valakinek durva, valakinek meg nem. Eléggé érdekes hangulata van a könyvnek, miközben olvastam, folyton ott volt bennem valami nyugtalanító érzés. Stephen Kingnek van pár millió irománya, ez az egy biztos jó (merthogy ezt olvastam). Olvasd el. Akkor is megéri elolvasni, ha beparázol tőle.


Utána a régebbi filmet is megnézheted, sokkal másabb a története. De előbb olvasd el.

2014. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én 11 évesen láttam a filmet,és 12 évesen volt szerencsém a könyvet is olvasni.Durvának nem durva,inkább csak nyomasztó egy kicsit,de gyenge idegzetűeknek nem ajánlom,mert nagyon jól bemutatja hogyan őrülnek meg lassacskán az emberek.
2014. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elkezdtem, az első rész hatodik fejezeténél tartok.


Eddig nem ijesztő/félelmetes.

Vagyis kicsit parázok, de az attól van, mert édesapám azt mondta, hogy "rémálmaim lesznek tőle". Mondjuk egy kicsit ittas állapotában mondta, tehát remélem szokás szerint nem tudta miről volt szó.

2014. aug. 21. 16:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudta miről beszél de sok dologtól függ, ha nagyon akarod és a filmet is izomból nézed akár még lehetnek is.
2014. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem én is 13-14 éves lehettem, amikor először olvastam. Azóta egyszer 16 évesen, és egyszer 19 évesen is elővettem, és mindhárom alkalommal másmilyennek éreztem. :)
2014. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod, egy életre megszereted a szerzőt. Szerintem a világ első könyvei közül való. Hajrá!!!
2014. szept. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!