Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretitek a háborús regényeke...

Szeretitek a háborús regényeket/könyveket?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért? Mit vártok egy olyan könytől, ami főképp a háborúról szól, és azt mutatja be? (Most tekintsünk el attól, hogy ez a csata valóban megtörtént, vagy csak kitalált.)

Milyen okból veszitek a kezetekbe ezeket a könyveket, és milyen fenttartásaitok vannak ilyenkor?


2014. aug. 21. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
a tűz és a jég dala nekem nagyon bejött,lényegében az is háborúról szól,meg a politikai hatalomról,nekem az tetszik benne a legjobban hogy hiába egy fantasy világba játszódik de annyira valóságos az egész hogy bele tudja élni magát az olvasó,szerintem zseniális az egész,és az a legjobb az egész műben hogy nem lehet tudni hogy mi fog történni,mivel nincs egy konkrét főszereplő mint az összes többi sorozatba ahol tudjuk hogy ha az szorult helyzetbe is kerül akkor is túléli mert nélkül vége a sorozatnak,itt meg bárkit megölhetnek akár mindenféle előjel nélkül is és akkora izgalommal tudom olvasni hogy mi fog történni ,ki éli túl,kié lesz a végső győzelem stb
2014. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 JosephineXD válasza:
Én azért szeretem a háborús könyveket, mert szerintem azok az eggyik legeslegfordulatosabb,és mert talán azok kötődnek a legjobban a valósághoz.Az elvárásom az ezektől a könyvektől, hogy bemutassák az emberek életét a háborúba,vagy a háború idején.Szeretem,hogy ha valós történeten alapszik,és történelmi eseményeket mutatt be.Az ok amiért ezeket a könyveket a kezembe veszem az az,hogy megtudjam és megértsem az emberek életét azokban az idökbe n,amikor a történet játszik.Remélem megfelelő a válaszom a kérdésedre.
2014. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen imádom őket, mindig keresgélek ilyenek után.:D

Azért szeretem, mert nem ebben a korban, esetleg világban játszódik. Imádom a lovagkort, az ilyen könyvektől pedig a fordulatos sztorit és realitást várom, a lehető legjobban megközelítve a kor jellemzőit.:)

2014. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a 2. világháborús könyvekért vagyok oda valamiért. Szinte minden ilyet elolvasok, csak tudjam, hogy 1939 és 1945 között játszódik. Szerintem főleg az vonz benne, hogy azt az időszakot mutatja be, amikor a Földön a központi téma a háború, a gyilkolás, egy őrült német vezér volt. A zsidók tragédiája. Az emberi kegyetlenség. Eddig a legjobb ilyen könyvem Az oroszlánkölykök volt ;)
2014. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!