Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud ilyesmi konyveket...

Valaki tud ilyesmi konyveket ajanlani?

Figyelt kérdés

Olyasmi konyveket keresek, ami romantikus, de felelmetes, ijeszto, esetleg fantasy.... Ha tudnatok ehhez hasonlokat az lenne a legjobb... Mert ezek nagyon tetszettek, de leginkabb ez: "Átváltozás" /Margaret Mahy.

A masik ami meg tetszett a " Látlak..."/Nicola Morgan



2014. aug. 25. 18:10
 1/4 anonim válasza:

Végzet Ereklyéi sorozatot tudom ajánlani, nem annyira ijesztő inkább izgalmas de én nagyon imádtam és az alap benne a romantika.

Sweet Evil sorozat,ez is kB ugyanilyen vonalakon fut.

Na és persze nem hagyhatom ki a Harry Potter könyveket.

2014. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én tudok ajánlani egy többkötetetes könyvet, a címe 'A vadonjáró tanítványa'. Eddig 3 részét magyarosították le, és kapható a könyvárakban és boltokban, de amerikában (angolul) már 18 része van, és jó vastag könyv, nem fogod 3 óra alatt kiolvasni. (Ez nekem pozitívum, nem tudom, te, hogy vagy vele) A szerzője John Flanagan. Nekem a kedvenc íróm.


Egy Will nevű fiúról szól, aki vadonjáró tanítvány, és a tanárjáról, Haltról, aki az 50 vadonjáró közül a legjobb.


Ajánlom, olvasd el az 1. kötet tartalmát. Itt olvashatsz a kötetekről többet: [link]


Nagyon élvezetes könyv, viszont a nem tudom milyen típusú. Talán fantasy. Én már mind a 3 magyarra lefordított kötetet elolvastam, és nagyon várom, hogy lefordítsák a 4. részt is.


Remélem kedvet kaptál az olvasásához :)

2014. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fekete tőr testvériség. Eddig 6 része van.
2014. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Örökség-tetralógia.

4 része van.

Bár a romantika nem oly sok benne, de azért van.

Nagyon vastag.

2014. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!