Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Reni legjobb barátja szerint...

Reni legjobb barátja szerint etek is 12. -re Kinga lesz?

Figyelt kérdés
Reni sok dolgot Kingával beszél meg,és Kinga is kedvesebb lesz vele és sok mindenbe beavatja.Együtt beszélik meg azt,hogy Kinga abbahagyja a lovaglást és szakít Zsoltival,nem állatorvos lesz,továbbtanulás ...Mikor Cotez nagyszülei elutaznak és áthívja Renit Cortez.Virágot nem avatják be mindenbe,ő legtöbb idejét Ricsivel tölti.

2014. aug. 27. 21:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs szerintetek.
2014. aug. 27. 21:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen legjobb barátnők lesznek. De ettől független Virág is ugyan úgy Reni legjobb barátnője marad.
2014. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ.
2014. aug. 28. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Reninek nincs egy legjobb barátja vagy barátnője. Valamelyik könyvben le is írja, hogy az a legjobb barát, akit ő egy emberben keresett, végig ott volt körülötte, csak éppen több emberben. Tehát úgymond az egész osztály a legjobb barátja.
2014. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen ,de Virágnak néha mondja,hogy ő az LB-je,és Kingával is jóban lesz.Emellett persze az egész osztály a barátja,csak a lányokkal több mindent is megbeszél és ezért írtam ezt a kérdést,mert szerintem Kingának egy kicsit többet elmond mint Virágnak.
2014. aug. 28. 12:28
 6/8 anonim válasza:
Szerintem Kingát jobb barátnőjének tartja már az utolsó részben :)
2014. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még csak a hetediknél tartok,de én is így gondolom.
2014. aug. 29. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan jo baratok,csak Virag sok mindent nem nagyon ert.(Pl.a nogyogyaszos reszre emlekeztek?:-))
2014. aug. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!