Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy Star Wars könyvet, amit...

Egy Star Wars könyvet, amit jelenleg írok, hol lehetne kiadatni?

Figyelt kérdés
Tehát milyen kiadókat keressek meg, akik esetleg vetnek rá egy pillantást, és ha tetszik nekik, ki tudnák adni.

2014. aug. 31. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te nem írhatsz star wars könyvet:D tudod szerzői jogvédelem stb.
2014. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizony. Fanfiction lehet, de azt meg maximum Star Wars fórumokon engedélyezett kitenni. Star Wars könyvet azon írók írhatnak, akiket a Lucasfilm/Disney felkér. Régen jelentek meg hamis, angol álnéven kiadott regények itthon, de olyan is volt a színvonaluk.
2014. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Senki sem fogja kiadni, ez nem a te történeted, elégé nagy jogi perek lennének belőle, ha egy eredeti sci-fit írnál mondanék kiadót, de így felejtős a dolog.
2014. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Igazuk van sajnos a szerzői jog megköt. De nem ismételni szeretném az előttem szólókat, hanem ha szeretnél írni egy eredeti sci-fi-t akkor szívesen segítek neked a történetben és a megírásban.

Írj privátba ha érdekel. :)

-Tony-

2014. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bolygó Hollandi ***** válasza:
Voltak olyanok, akik kiadtak és pénzt is kaszáltak belőle, de azóta is a FAKE, vagyis HAMIS kategóriába tartoznak. Ilyen volt az egyik Han Solo sorozat is a sok közül :). Ma meg már felesleges írni, a Kánonba ígyse-úgyse fog beletartozni :). Hidd el öregem, nekem már ezer meg ezer könyves ötletem volt az SW-vel kapcsolatban, de ez csak álom marad :)
2014. szept. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!