Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor jelenik meg A Fantázia...

Mikor jelenik meg A Fantázia Birodalmának Hercegnőinek utolsó része és annak mi a címe?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Nosshát....ezt egyáltalán nem tudni, nem vagyunk jósok...A Sötétség hercegnője is sokat késett.Egyébként a sorozat 13 részes, magyarul még nincs meg az összes.Így a címét sem tudom pontosan.Keress rá a neten: Google a barátod :)
2014. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
70%
Már kijött a 6. rész az álom királynője meg lehet rendelni
2015. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én célozgattam a szüleim előtt és reményeim szerint meg kapom a 6.-at :D
2015. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Itt van minden amit tudni szeretnél..

kb március-áprilisra fog kijönni a 7.-ik rész..alexandra tavaszt igért ami kb ezt jelenti


Itt már a folytatásról beszélünk ami további 7 könyvet jelent majd..vagyis összesen 13-at. Az olaszok már kiadtál mind. Ha mi magyarok karácsonyig bezárólag meg tudnánk jelentetni ezt a könyvet akkor azt mondom jól állunk mert alig több mint fél év lenne de az átlag 10-12 hónap között van ami 2016-ra esne majd meglátjuk.


Strega delle maree-Az árapályok boszorkánya (Aquaria) 7.könyv Kalea és a korallok birodalma

Strega delle fiamme-A lángok boszorkánya (Pirea) 8.könyv Yara és az erdők birodalma

Strega del suono-A hangok boszorkánya (Stridoria) 9.könyv Samah és a sivatag birodalma

Strega delle tempeste-A viharok boszorkánya (Ethéria) 10.köny Nives és a jég birodalma

Strega della cenere-A hamu boszorkánya (Cyneria) 11.könyv Diamante és a sötétség birodalma

Strega dell aria-A levegő boszorkánya (Sulfurea) 12.könyv közös történet

Strega delle streghe-A boszorkányok boszorkánya (közös elvileg utolsó könyv)

2015. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!