Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok?

Milyen könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az olyan könyvek fognak meg, amik fiatalokról szól sci fi, de szerelmi szálak is vannak benne.

Vagy csak egyszerű tini lány és a "menő" srác sztorik is jöhetnek.


2014. szept. 6. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyat amit könnyen el lehet szívni! Ha érted...
2014. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jim Butcher: Codex Alera széria

P.C. Cast: House of Night széria

2014. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tutyi16 válasza:
Ami nagyon jó, az a Párválasztó, az egy romantikus trilógia, az elején fura kicsit, de izgalmas, és állati jó, aztán Obszidián, Sárkánylány, kicsit gyerekes, de jó, Szél neve, az inkább sci-fi, de van benne romantika is, és az eragon, de azt biztos ismered :)
2014. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. szept. 6. 21:19
 6/7 lili-anna válasza:
Richelle Mead - Vámpirakadémia, Cynthia Hand trilógiája, Becca Fitzpatrick Csit-csit és a többi, persze lehet, hogy ezek már kimentek a "divatból", de én szerettem őket nagyon.
2014. szept. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Veronica Roth - A beavatott

Verornica Roth - A lázadó

Veronica Roth - A hűséges


Ezt a trilógiát nagyon szeretem. érdemes elolvasni. Sci-fi jellegű tele akciókkal és szerelmi szálakban sem szenved hiányt :)

2014. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!