Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen egykötetes/egyrészes...

Milyen egykötetes/egyrészes könyvet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és elég sokat olvasok, általában sorozatokat szoktam olvasni,de most valahogy az egyrészes/egykötetes könyveket olvasnék inkább!

Valami ROMANTIKUS könyvre gondoltam AMIBEN VAN SZERELMI SZÁL,de az sem baj,ha sci-fi vagy fantasy,de lehet bármilyen stílusú! CSAK AZ A LÉNYEG,HOGY EGYKÖTETES/EGYRÉSZES LEGYEN A KÖNYV!!!



#könyv #Egykötetes könyvek
2014. febr. 23. 16:40
 1/4 RichterAnna válasza:

Éni is pont ilyeneket keresek :D

Ezeket találtam: Sarah Dessen: Egy felejthetetlen év; Delphine de Vigan: No és én; Alex Flinn: Csók, pont jókor; Stephanie Perkins: Anna és a francia csók; Simone Elkeles: Tökéletes kémia; Nick Hornby: Betoncsók; Jennifer E. Smith: Vajon létezik szerelem első látásra?; Cally Taylor: A mennyország várhat; Jay Asher: Tizenhárom okom volt; Monika Feth: Az eperszedő

Ezek fent vannak pdf-ben a neten.

Remélem segítettem. :)

2014. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!! Jay Asher: Tizenhárom okom volt; Monika Feth: Az eperszedő című könyvét még nem olvastam! De legalább van valami amit nem olvastam még ezek közül! Még egyszer köszönöm a segítséget! Ha tudsz még valami jó könyvet akkor remélem írsz még!
2014. márc. 10. 18:06
 3/4 RichterAnna válasza:

Collin Hoover: Reménytelen

Rachel Hawkins: Hex Hall

Tavi Kata: Nyitótánc

Sebastian Fitzek: A terápia

Azóta ezeket találtam, de még nem olvastam egyiket sem. :)

2014. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm( megint ) az ajánlásokat :) Semelyiket nem olvastam még! :) Úgyhogy most lesz egy kis idődöltésnek való olvasmány! Köszi még egyszer!
2014. márc. 16. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!