Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen neve legyen?

Milyen neve legyen?

Figyelt kérdés

Talán nem ideillik, de egy novellához keresnék különleges lehetőleg nem mindennapi hangzású neveket. (Pl. Akilina)

A csaj mellesleg őrült okkultista, meg gyilkos lenne.

Ha esetleg a jelentése is gonosz lenne az plusz pont.

Nincs rossz megoldás, várok minden ötletet, mindenkinek megy a zöld, aki nem direkt negatívkodik itt.



2014. szept. 9. 17:06
1 2
 1/17 anonim válasza:
Luciferina
2014. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Nem a negatív jelentése miatt, de elég érdekes a hangzása: Tullia
2014. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Kara, Témisz

de am ha beírod a google-be h ritka keresztnevek, ott sok van...

Sok sikert! :)

2014. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 karlina válasza:
Freyja, nem az hogy olyan gonosz hangzása van csak nekem tetszik és van egy kis mitológiai háttere.
2014. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A harmadik, és a negyedik válaszoló nevei tetszettek a legjobban, de köszönöm mindenkinek a hozzászólást, ment a pacsi ;)
2014. szept. 10. 20:17
 6/17 anonim válasza:
Ankisza, Árlen, Blazsena, Kersztin, Polda, Sába.
2014. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az utolsóból Árlen tetszett a legjobban, kár, hogy az fiúnév, de tuti beleteszem valahova a történetembe
2014. szept. 11. 16:42
 8/17 Singham ***** válasza:
Hát nem sok jövőt jósolok neked, ha már a névválasztás se megy egyedül.
2014. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves Singham!

A neve Akilina lett. Érdekel más emberek véleménye, ők milyen nevet adnának egy ilyen szereplőhöz.

Emellett egyáltalán nem kértem, hogy jósolgassál nekem, eddigi novelláim már hoztak nekem elég sikert, hogy ne egy magadfajta "megmondóm a tutit, én aztán frankógyerek vagyok a kőkemény 110es IQ-mal" véleményére hagyatkozzak.

Ja, és mielőtt bárki megsértődne: nem mézem le az alacsonyabb IQ-val rendelkező embereket, nem is ez alapján választom meg a barátaimat, csak attól az emberfajtától undorodom, aki ha egy picit is okosabbnak tartja magát az átlagnál, az egyből elhiszi magáról, és mindenbe belepofázik negatívan, lefitymálóan.

2014. szept. 12. 16:28
 10/17 Singham ***** válasza:
11%

Jaj, te szegény, most megsértődtél? Figyu már, ha olyan nagy sikereket hoztak neked a novelláid, akkor miért pont egy ilyen oldalon kérsz tanácsokat a szereplőd nevére? :) Most komolyan azt akarod ezt elhiggyük neked? Arra lusta vagy, hogy saját magad keress nevet egy szereplődnek. Aki ténylegesen ír azt tudja ez a legkisebb dolog egy-egy történet megírásánál.

Megsértődni pedig megsértődhetsz, de addig nem fogsz elérni semmit se, míg ilyen egyszerű dologban is segítséget kell kérned.

2014. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!