Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen neve legyen?

Milyen neve legyen?

Figyelt kérdés

Talán nem ideillik, de egy novellához keresnék különleges lehetőleg nem mindennapi hangzású neveket. (Pl. Akilina)

A csaj mellesleg őrült okkultista, meg gyilkos lenne.

Ha esetleg a jelentése is gonosz lenne az plusz pont.

Nincs rossz megoldás, várok minden ötletet, mindenkinek megy a zöld, aki nem direkt negatívkodik itt.



2014. szept. 9. 17:06
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nem tudsz írni. Mellesleg. A szád meg túl nagy, nincs benned alázat. És buta is vagy. Reménytelen az egész, csinálj valami hasznosat inkább, ami illik a személyiségedhez.
2014. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Eddig 2 kommentemet törölték ahogy nézem, ezért nagyon finom leszek :)

Utolsó: nem ismersz, nem olvastad egy művemet sem, nem tudod hogy írok. Alaptalan kijelentéseket teszel nagy pofával, gratulálok.

Buta pedig biztos nem vagyok, legalábbis az IQ, EQ tesztjeim, és mindenki aki ismer véleménye alapján.

Emellett az elfojtott agressziódat nem itt kéne kiélned, inkább keress egy nőt, vagy csinálja valami hasznosat. Nem én tehetek a kőkemény kisebbségi komplexusodról

2014. szept. 18. 22:29
 13/17 A kérdező kommentje:

Emellett nem akarok író lenni, a baráti köröm szórakoztatására írok, egyikük mellesleg elismert mai író.

Azt nem értem még, miért alázkodjak meg valaki előtt, aki idejön ugatni, meg megmutatni, hogy ő nagyfiú. Miért nézzek fel rá? Én csak annyit látok belőle, amennyit itt mutat, és az alapján mindent érdemel, csak alázatot nem.

2014. szept. 18. 22:32
 14/17 anonim válasza:
2 törölt válasz? Akkor ezen el kéne gondolkodni, nem? :)
2014. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Rendkívűl irodalmian volt megfogalmazva, ne aggódj. Biztos túl nagy volt az oltásmennyiség, és offnak minősült. Előző kommentedből azonban kilátszik, hogy nincsenek észérveid, próbálsz belefogódzkodni mindenbe, csak hogy úgy érezd, te nyertél. Azt például nem fejtetted ki miért nem tudok írni, mert rájöttél, hogy logikusan nem válaszolhatsz, amíg nem olvasod egy művemet sem. Sőt semmire nem válaszolsz, csak pattogsz.

Persze megértem, pszichológusnak tanulok, valahol le kell vezetned a kis feszültségeidet, és te csak az interneten találtál erre lehetőséget.

Javasolnék egy boksz edzést, ott legalább tiszteletet is tanulnál, de a te fajtád irtózik mindentől ami férfias.

2014. szept. 19. 17:05
 16/17 Singham ***** válasza:
Még mindig hazudsz? Persze, majd elismert író. Túl nagyokat hazudsz már. Elismert író úgy pofán röhögne téged, mint annak a rendje.
2014. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Csávókám két összetett mondatot nem tud becsületesen összeszerkeszteni, de ő azért író. :D Jó hogy nem tengerbiológus, miután belefingott a vízbe a strandon.
2014. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!