Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok az elkészült...

Mit gondoltok az elkészült könyveimről?

Figyelt kérdés

Rövid idővel ezelőtt fejeztem be a könyvem második részét (trilógia lesz), az elsőt és a másodikat pedig felvittem blogba, ahol a közhiedelemmel ellentétben nem naponta rakok fel részeket, hanem rögtön megtalálható az EGÉSZ.

Mit szóltok hozzájuk?

[link]

[link]


2014. szept. 14. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a szó, amit kerestél, a regény. A könyv egy nyomdászati produktum, tördelve, kötve-fűzve, ma már elektronikusan is. Ez blog, de a tartalom műfaja regény. Illetve a közhiedelem szerint te naponta raksz fel részeket, erre kiderül, hogy olvasód sincs, az egészet most kezdted. Érdekes egy közhiedelem, ha nincs se köz, aki higgye, se hiedelem, hogy múltja legyen. (Talán az "átlaggal szemben" elég lett volna.)

Oké, én értem, ki kell tűnni valamivel a többi közül, és ez jó hely a reklámnak, kellően figyelemfelkeltő, ilyen a fogalmazási stílusod. Ettől még nem hoztad meg a kedvem az olvasáshoz, sőt, de belenéztem. A háttér önmagában jó, de nem kéne tapétának felhasználni, a kevesebb itt is több, maradjon valami egyszerű, mert az egész olvashatatlan. Illetve nem tudom, lehet-e utólag átszerkeszteni a blogot, de nem az utolsó fejezetet kéne látnia a leendő olvasónak, hanem az elsőt.

Egy olvasót olvasás nélkül elvesztettél, na bumm, nem nagy ügy. Majd akad olyan, aki bele is olvas és véleményt mond, gondolom ő marad is a továbbiakban.

Azért az pozitívum, hogy az egész fent van, továbbá mindjárt két regény a trilógiából. Komolyan, ez tetszik. Nem a levegőbe beszélsz, ritka kincs.

2014. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem, azt hiszem, félreértettük egymást.

A regény létezik könyv alakban is, és ott olvasták többen, a blogot nem népszerűsitésre szántam, csak olyannak, aki el szeretné olvasni de tőlem messze lakik, és az ismerősöm, igy bármikor hozzáfér.

Tehát tényleg könyv.

És közhiedelem azért, mert aki kérte, hogy küldjem el, ők azt hitték, hogy nincs fenn a teljes. És voltak egy páran, tehát igy már elég érvényes a közhiedelem szó:)

2014. szept. 14. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt, ha azt akarod, hogy valaki egyáltalán neki veselkedjen a soraidnak, akkor ne árassz el velünk minket egyszerre. Soha senki nem fogja elolvasni, ezért szokták a blogra a történeteket úgy felrakni, hogy hetente pl. 1-2 fejezetet, akkor lesznek olvasók is, fejlődni fog a blog. Másrészt pedig sorkizárt Word beállítás, és a központozás fogalmának átnézését ajánlom. Többet mondani nem tudok, mert mint mondtam, nincs erőm ennyit végig olvasni egyszerre.
2014. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!