Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tea Stilton a sötétség hercegn...

Tea Stilton a sötétség hercegnője vélemények?

Figyelt kérdés
Holnap lehetőségem lenne megvenni ezt a kötetet de szeretnék véleményt kérni, hogy milyen és főként, hogy hány éves korosztálynak ajánljátok/hány évesen olvastátok ti? (7.-es vagyok de olvastam már Éhezők viadalát, Szent Johanna gimit, Bambit szóval így össze-vissza)
2014. szept. 18. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

7-10 éveseknek. keress rá google-n.

alexandra.hu | Stilton, Tea szerző művei

www.alexandra.hu/scripts/cgi/webshop.cgi/GetAuthor?...Stilton%2C+Tea

Stilton, Tea szerző művei. ... A sötétség hercegnője · Stilton, Tea · Alexandra Kiadó (A) · A Fantázia Birodalmának hercegnői ...7-10 éveseknek. 2 549 Ft. (Eredeti ...

2014. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom de így ciki ha 12-3 évesen veszem meg és olvasom, akik OLVASTÁK mit mondanak túl gyerekes már nekem vagy nem mert a leírás alapján nekem nem igazán tűnt annak. Ti mikor olvastátok?
2014. szept. 18. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha megnyugtat én 15 éces vagyok és ilvastam az összes részét és a 18 éves uniatestvérem is. Mindkettőnknek tetszett.
2014. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
2014. szept. 24. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!