Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok?

Milyen könyveket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és kedvenc műfajom a fantasy :), de bármi mást is szívesen elolvasok... A Carta Young könyveket (Az útvesztő, A Cimméria titka) nagyon megszerettem, de a Csontváros és a Beavatott is a szívemhez nőttek... Tudna valaki segíteni, hogy milyen könyveket olvassak el feltétlenül? :D Köszönöm az ötleteket :).

2014. szept. 20. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Párválasztó
2014. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
A Szent Johanna Gimi-t ajánlom,Leiner Laurától:) Megszeretette velem az olvasást:)Csak egy átlagos gimis lány naplója benne sok csalódással,bánattal,reménytelen szerelemmel ami a vége felé valóra válik mint egy csoda:) De Scott Westerfeld-Csúfok is nagyon jó konyv:) 12/L
2014. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül az Ad Astra, az Agave, a Fumax és a Delta Vision weboldalán, meg a moly.hu-n :)
2014. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha jót akarsz magadnak, nem olvasod el a Szent Johanna Gimit, mert egyszerűen borzasztó.
2014. szept. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Hehe, mindenki 77%-os :D
2014. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És tényleg :D (#3)
2014. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha bármit szívesen olvasol, akkor leírom én miket olvasok és válogass:)


Stephen King : Ha nem is akarod minden könyvét, mert elég sok van neki...már 61. könyve fog megjelenni novemberben. De a klasszikusokat szerintem érdemes elolvasni (Cujo, Carrie, Állattemető, A ragyogás, Halálsoron, Az) stb.... az én személyes és örök kedvencem ez a szerző. Horrort, Fantasyt, sci-fit (űrlények, időutazás), krimit, Thrillert ír, plusz 2 börtönsztori:) Imádom!!!


Dean R. Koontz (szintén a krimi és a horror vonalon mozog, bár a regényei nem olyan ütősek mint Kingé, de jók)


Anne Rice ( tőle a Boszorkányos, és Vámpíros sorozatát ajánlom, mindkettő híres, elég nagy a rajongótábora. Én most pl a Boszorkány sorozatát olvasom. Nagyon tetszik, bár elég beteg:))


Robin Cook (őt is szeretem tinikorom óta, orvoskrimiket ír)


Peter Straub (ő King barátja és pályatársa, hasonló területen mozognak)


Joe Hill (King fia, ő is remek könyveket ír, bár még csak most fog megjelenni a 3. könyve Magyarországon)


Darren Shan (Vámpíros-démonos sorozatok, és vannak önálló regényei is)


Agatha Christie és Karin Slaughter Krimiket írnak


Charlaine Harris : True Blood sorozata vámpírokkal:)


Vavyan Fable (az egyetlen magyar író akit szeretek, humoros könyveket, fantasy könyveket ír)


Nézz utána ezeknek, és szemezgess amikor kedved van. Biztos találsz olyat ami tetszene.


És olvasok J.R Ward-ot is, bár ezt nem javasolnám csak 18 éves kor felett, ahogy E.L. Jamest is csak akkor:D

2014. szept. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. szept. 21. 08:56
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Piros pöttyös könyvek
2014. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!