Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta még valaki a Riyria...

Olvasta még valaki a Riyria krónikákat? Ha igen akkor milyennek találtad? Tetszett?

Figyelt kérdés
Egy kérdést sem találtam ezzel kapcsolatban, pedig biztos vagyok benne, hogy nem vagyok egyedül és sokan rajongunk Michael J. Sullivan műveiért :)

#fantasy #elf #krónika #Michael #Michael J. Sullivan #riyria krónika #Michael Sullivan
2014. szept. 24. 21:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Niiiiiiincs Riyria fan? Hát ez... szomorúúú :c
2014. szept. 28. 20:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretem! Nekem eddig megvan négy rész és úgy veszem, ahogy kiadják a köteteket. Nemsokára jön a Télvíz idején. Állítólag van egy másik hatos sorozat is Royce-ról és Hadrianról. Remélem majd az is sorra kerül valamikor. Am. a fumax az egyik kedvenc kiadóm. Sok könyvem van tőlük. A Riyria is egy nagy kedvenc lett. 28/L
2014. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Áá de örülök, végre valaki! :D Imádom őket, nekem Royce a kedvenc. Jó lenne, ha megjelenne egy könyv az életükről. Nekem is nagy kedvenc a fumax, Assacreedeket olvasom tőlük még,meg a tövisek hercegét. Most pedig a vér éneke és az árny csábítása között vacillálok ^^
2014. szept. 29. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Előbbi vagyok: Nekem is Royce a kedvencem. Talán mert az a titokzatos, sötét alak? XD. Én az Assasin Creedeket még nem olvastam, de érdekelne az is. Csak még sok a várólistás. Én a Vér énekét ajánlanám, már olvastam és nekem nagyon tetszett. Igazi, jó kis epic fantasy. Nem sok a fantasy elem benne (mágia, lények, stb), viszont jó a világkidolgozás és klassz a történet. A széthullott birodalom tril. nekem is van, IMÁDOM. De jó,azonos az ízlésünk. :D
2014. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de: nagyon jó kis fantasy sorozat a lightosabb fajtából. Amiben Sullivan könyvei igazán erősek, az a hangulat és a csavaros történet. Nagyon tetszett mindegyik rész.

(Én Hadriant sokkal jobban bírtam, Royce sokszor idegesített. :D )

2019. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A végén már én is Hadrian párti lettem :D És régi a kérdés, de azért még mindig szeretjuk a könyveket :)
2019. aug. 8. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!