Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki Dan Wells-től...

Olvasta valaki Dan Wells-től a Nem vagyok sorozatgyilkost? Szerintetek hogy nézhetnek ki a szereplők, milyennek képzeltétek őket?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Na, ez a kérdés nekem való. A Nem vagyok sorozatgyilkos trilógia a kedvenc könyvem, és rengetegszer elfantáziáltam a szereplőkről. Egyébként a könyvekben kiderülnek nagyon általános leírások a szereplőkről, pl. Johnnak és az anyjának (meg Margaretnek) is fekete a haja, míg Laurennek és az apjuknak szőke. Brooke-ról kiderül, hogy szintén szőke a haja, és hogy magas, vékony lány. Brooke barátnője pedig, Mary, sötét hajú, alacsony, teltkarcsú.


Konkrétan csak a főszereplőt raktam össze a fejemben, és elég furcsa, de később ráleltem egy színészre, aki teljesen olyan, mint amilyennek John-t elképzeltem. A neve Logan Lerman.


[link]

2014. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A három részből szerintem ez a legjobb. Sokat van szó benne John gondolkodásáról és itt jön át ez a legjobban. Néhol átérzem a főszereplő érzéseit és ezért különleges a srác.

Az első válaszoló által linkelt fiú hasonlíthat Johnra bár én kicsit hidegebbnek képzelem el az arcát. (semmi érzelem, semmi empátia..) Mióta olvastam reménykedem benne, hogy megfilmesítik.

2014. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!