Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani jó könyveket?

Tudnátok mondani jó könyveket?

Figyelt kérdés
Régen tök sokat olvastam, de mostanában szinte semmit, és szeretnék újból elkezdeni olvasni, de nem találok semmi olyan könyvet ami igazán érdekelne, és egyiket sem tudom befejezni.... Légyszi segítsetek!!!

2014. okt. 11. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Így nehéz kitalálni, hogy neked milyen témák, milyen típusú irományok tetszhetnek a legjobban.

Szerintem a "Száll a Kakukk Fészkére" az, amit érdemes könyvben is elolvasni, hogy csak egy személyes kedvencet említsek.

2014. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
J.R.R. Tolkien: A hobbit
2014. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az attól függ hány éves vagy, de mondom néhány kedvencemet: Szent Johanna Gimi, Bábel, Akkor Szakítsunk, D.A.C., Éhezők Viadala..
2014. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gyémántlány ***** válasza:

Cassandra Clare: A Végzet ereklyéi-sorozat

Ransom Riggs: Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

Jodi Picoult: Tizenkilenc perc

Doris Lessing: A fű dalol

Niccoló Ammaniti: Én és te


Az utolsó kettőt inkább akkor ajánlanám, ha idősebb vagy, vagy ha érdekelnek a kissé felnőttesebb témák is. Én mindet szerettem.

2014. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!