Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyv volt rátok nagy...

Melyik könyv volt rátok nagy hatással? Melyik változtatott a személyiségeteken, esetleg a világnézeteiteken? Melyik az, amit mindenkinek el kéne olvasnia?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 17:36
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem: Elenor H. Porter:Az élet játéka
2014. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nincs olyan könyv, ami megváltoztatott volna, de amit mindenkinek el kéne olvasnia, az az Egy különc srác feljegyzései. A kamaszoknak azért, mert szórakoztató és értelmes olvasmány, nem úgy, mint egy-két regénynek csúfolt alkotás. A felnőtteknek pedig azért, mert már elfelejtették, milyen kamasznak lenni, és ebben a könyvben annyira hitelesen és jól ábrázolta az író egy kamasz lelkivilágát, hogy talán eszükbe jutna, mennyire nem könnyű tizenévesnek lenni.
2014. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
The Maze Runner. Young-Adult kategória, csak nincsen benne szerelem. Sci-fi . Én imádtam. Csak ajánlani tudom !!!
2014. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a személyiségemet nem változtatta direkt egyetlen könyv sem. Amit mindenkinek csak ajánlani tudok, az Ottliktól az Iskola a határon. Kár, hogy elvileg kötelező olvasmány, mert ezáltal sokak alapból utálhatják.
2014. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden könyv .
2014. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
régebben az Abigél volt az, de pl Boris Vian regényei (Tajtékos napok) vagy a Százéves ember aki kimászott az ablakon és eltűnt
2014. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Márciuska ***** válasza:

A személyiségemen ugyan nem változtatott, de ezek nagy hatással voltak:

- Eleanor H. Porter: Az élet játéka

- F. H. Burnett: A titkos kert

- Steve Berry: A harmadik titok

- Orson Scott Card: Múltfigyelők

- Michael Ende: Végtelen történet, Momo

- Müller Péter: Benső mosoly, Boldogság

2014. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az összes egy kicsit atformalt amit olvastam, lenyegtelen, hogy milyen jellegü volt.

Talan, ami tenyleg, ugy nyilvanyult meg, hoy lathato a mindennapokban az:

-Csikszentmihalyi Mihaly: Flow

2014. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gepszij válasza:
sarah cohen-scali:Max. Ez a könyv mélyen megdöbbentett és elgondolkodtatott.Tényleg megváltoztatott.
2016. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!