Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki letudná nekem írni a...

Smile_like_a_minion kérdése:

Valaki letudná nekem írni a Szent Johanna Gimi 8+1 könyvének a tartalmát?

Figyelt kérdés
Még nem olvastam végig az összes könyvet, de nagyon érdekel, hogy melyik könyvben mi történik. A választ nem várom NAGYON részletesen :D

2014. okt. 13. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Reni szerencsétlen idióta és emiatt végighisztizi és szerencsétlenkedik a négy évet. Az osztálytársai nem sokkal jobbak nála, néha még alul is múlják.

A nyolcadik kötet első részének végén nem tudtam nem röhögni...Zsák teljesen ismeretlen nagyapja földobja a pacskert, és ezért az egész osztály és a tanári kar depresszióba zuhan :DDDDDDDDDDDDDD

2014. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

SPOILER!!!!!!!!



Ezt nem lehet leírni,sem elmondani,mert nem lenne vége,egyszeruen nem tudnám befejezni,,mert ujra es ujra emlekezetes reszek jutnanak eszembe,egyszeruen nem lehet:) de igazából megpróbálom leírni tomoren es roviden:

1.fejezet:

Reni elsô féléve az szjgbe, az általánosban nem voltak barátai,de itt az egész osztály szinte a legjobb baratai lesznek! eloszor lesz szerelmes, egy olyan fiuba,Cortezbe,aki minden lany alma. az egesz suli hallgat rá,egy szoba kerul es mindenki hallgat ra,meno,tenyleg igazi alompasi itt meg az ismerkedesrol,kisebb csalodasokrol szol. megismerik egymast az osztalyban....

2.fejezet: itt már nagyon osszekovacsolodtak..reninek baratai lettek,igaz baratok, Reni erdeklodese Cortez irant szerelemme valtozik, Corteznek egyáltalán nem egyértelmu a viselkedese, de ez egy vidamabb kotet:)

3.fejezet:

ha a masodik fejezetben nem egyertelmu C. viselkedese akkor ebben..haat:D de egyebkent C.nek baratnoje lesz,Reni szomorkodik...aztan A SZILVESZTEEEEER*.*

4.fejezet:

itt már Reni és Cortez kapcsolata alakulgat, végre elmegy Neményi,ezáltal jobban tudjak kezelni a kettejuk kapcsolatat,bar mindig elrontanak mindent,amikor mar lenne valami akkor mindig valami problema.

5.fejezet:

Neményi elment,és ez érzodik is, Reni es Cortez kapcsolata ebben a fejezetben ez a lenyeg.

BOLDOGSAG,aztan csalodasok es felreertesek,vegul december 20. OROKRE PIROSBETUS DATUM!!!!!!!! 

6.fejezet:

Reni és Cortez kapcsolata,nagyoooon vidam fejezet:)

a legbalhésabb osztály,az osszes fejezetben szinte egy oldal sincs amin ne nevetnek,mivelhogy annyi hulyeseget es balhet csinal ez az osztaly:)))))))

7.fejezet:

elerkezett az utolso ev,palyavalasztas,koszorucska.meg minden ilyen ami az utolso evekhez tartozik:)

itt nagyon sok minden tortenik..

8.fejezet:

vááááááááááááááááááááááááá...egyszeruen vááá.. igazábol osszes fejezetre egy vááááááááá:DDDD

ebben erzodik hogy utolso felev,melankolikus hangulata is van neha,de ez a kotet fokent a vidamsagra alapozott es sok kerdesekre a valasz!:)

életem részévé vált! elotte nem olvastam konyveket, de amiota elkezdtem olvasni az szjgt azota imadok olvasni,bar kozel sincs olyan jo konyv mint az szjg :///////

sokat nyertem ezzel a konyvvel! tapasztalatokat!

olyan mintha rolam szolna,de megis mas..sokat sirtam nagyon sokat,nem akarom hogy vege legyen,nagyon nem:(

de ugy erzem az szjg olvasasa elott hianyzott valami,na mostmar megtalaltam,nincs uresseg a szivemben ilyen teren:) imadom a szent johanna gimit!!!! a szereploi olyanok mintha a barataid lennenek! de tenlyeg! kicsit hosszura sikerult,es ezt ugy irtam,hogy fulig ero vigyor volt az arcomon,eees uu megyek is olvasni:D

2014. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
elôzô vagyok,bocsánat,félreértelmeztem a kérdést,egész sorozatot írtam le,nemcsak az orokké cimu kotetet...uu bocsi.
2014. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi hogy így leírtad és ennek csak örülök hogy mindet leírtad nagyon köszi :)
2014. okt. 16. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!