Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna gimi összes...

Pkl kérdése:

Szent Johanna gimi összes könyvének a "rövid" tartalmát valaki letudná írni?

Figyelt kérdés

(1.től 8/2ig)

Ha lehet röviden. :)

Elöre is nagyon köszönöm!



2014. szept. 3. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
1 kezdet: Reni elkezdi a kilencedik évét A szent johanna gimnáziumba, mivel nem volt golyatáborba nem ismer senkit. Első nap majdnem Kinga mellé ült, de aztán egy emoshoz( nagyon cuki virághoz) ül. Összebarátkozik vele, majd Arnolddal is. Ezután az osztály többi részével is. Egy raszta Ricsivel, akit nem lehet nem birni, zsoltival, akin csak röhögni tudsz, davevel, aki imádnivalóan aranyos kocka, andrissal és robival, akik először kockák, majd füstőlgö rockkerek leszbek, Gáborral és a francia osztálytársával. Rá egy hetére szeptember 8. - án meglátt egy srácot, Kingával a Pszihopata maximalistával, Antai-Kelemen Àdámot ( Cortezt) és azonnal beleszeret :) az ész első rész igy az ismerkedésről szól. nagyon vicces, én végig röhögtem az egész sorozatot
2014. szept. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

2. Együtt. Kilencedik második félév, a dolgok felgyorsulnak lesz sok sok dolog, valentinnapi bál, amit persze imádok, Reni egyre jobban szereti Cortezt.

Cortez és Arnold utálják egymást. Reni elkezd megtanulni, gitározni, és deszkázni

2014. szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
3. Egyedül Tiedik első félève, amit Reni nagyon várt, nem szereti a nyarat. :) csak hogy Cortez elkezd járni egy Viki nevű lànnyal. Arnold következő félévben. Arnoldnak felalálják, hogy Francia országba tsnul tovább, Virág szerelmes lesz, Doriánba minek következtében nagyon megváltozik :)
2014. szept. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

4. Barátok.


Tizedik második fele. Reni ès Virág. Ujra barátok, Virág szakitott Doriánnal, s vele együtt az emos külsejével ^^ egy aranyos hippi lesz.

Reni szeretne több időt eltölteni több időt Arnolddal :-) és lesz valami a könyvtárba :) Ricsi és Virág között lesz valami :)

2014. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
5. Remény :) az egyik kedvencem 11. Első félév. Uj osztálytárs Macu uemélyébe :) Gomba megjelenik :) Cortez és Reni sokat veszekedik, de a levél után minden megoldodik és járni kezdenek :). Zsák szerelmes lesz
2014. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Most komolyan egy ilyen könyvsorozatért rajonganak ennyien?

Terveztem, hogy megveszem, de ha ilyen semmitmondó, pocsék története van inkább kihagyom...

Köszi, most egy csomót spóroltál nekem. :D

2014. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Azt kihagytad,hogy Reni végigbőgi az egész sorozatot..
2014. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Igenis érdemes elolvasni!!! :D egy igazán humoros és édes történet, mely olyan diákokról szól akkár csak te :D de ha nem olvasod el, akkor csak sajnálni tudlak, hogy kihagyod :)
2014. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Én meg azért tudlak sajnálni, ha ezt ötletesnek tartod. Egy átlag embere életes is érdekesebb ennél, illetve nem ártana több könyvet olvasnod :D
2014. szept. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg senkinek nincs joga beleszólni, hogy a másik mit olvas. Lehet róla mindenkinek saját véleménye, de nem kell beszólogatni annak aki nem szereti, vagy annak aki szereti. Ennyi!
2014. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!