Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresek egy könyvet! Esetleg...

Keresek egy könyvet! Esetleg valaki tudná a címét?

Figyelt kérdés

Kevés dolog maradt meg róla,ezért is nehéz csak úgy rákeresni a google-n. Budapesten jártam és egy könyvesbolt mellett elhaladva vettem észre egy újdonságot. (most fog megjelenni vagy épp már megjelent).

Egy egyszavas címmel rendelkező krimi könyvről lenne szó, aminek a borítóján egy kislány van rajt. Jellegzetesen félelmet és titokzatosságot sugall az egész. Ha esetleg valakit ugyanígy megfogott és még tudja a címét is, akkor nagy örömmel fogadnám ha megosztaná velem! Köszönöm előre is és tudom hogy eléggé tág kategória,de hátha valaki ismeri.



2014. okt. 14. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából egy könyv ugrik be hirtelen, aminek a borítóján kislány szerepel, de az nem újdonság és nem is krimi:

[link]

2014. okt. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem nem a Cronin-regény lehet az, mivel az már régebben jelent meg, mostanában nem láttam boltban. Nekem gyanús, hogy a kérdező Arthur Madsen "Five" című regényére gondol. A borító engem is megfogott, de sajnos több jót nem tudnék mondani a könyvről: borzasztó az egész, semmiképp se olvasd el. Tipikus példája annak, hogy nem a ruha teszi az embert, és nem a borító a könyvet.
2014. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem az amire én gondoltam. Köszönöm mindkettőtöknek a tippeket !
2014. okt. 16. 01:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor még egy tipp: Éhség? [link]
2014. okt. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!