Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki leírná nekem azt a...

Valaki leírná nekem azt a rész amikor (5) gomba rányomul renire? De teljesen még a verekedést is

Figyelt kérdés

#Szent Johanna Gimi #SzJG #Szenjohannagimi
2014. okt. 20. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
?
2014. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szent johanna gimi 5 részben van azt tudom.
2014. okt. 20. 18:07
 3/4 anonim válasza:

December 31., Péntek


(...)

Kinyomultam a konyhába, hogy megmossam a kezem.(Belenyúltam valamibe, amit salsa szósznak gondolok.Bízom benne,hogy az volt. Pfuj.)

-Szia, Reniii!-ölelt meg hátulról valaki. Éreztem az alkohol szagot, úgyhogy egy pillanat alatt kihúztam magam a karok közül, és a konyhapultig hátráltam. Gomba nem volt józan, ezt a szagából éreztem, és a nézéséből is rögtön láttam.

-Szia-köszöntem, és magamra erőltettem egy mosolyt, miközben folyamatosan az ajtót lestem.

-Meg se ölelsz?-vihogott furán.

-Hát. Inkább nem, ha nem gond-motyogtam. a zene üvöltött, a hangzavar őrületes volt, és ketten voltunk a helyiségben. Ajaj.

-szilveszter van. A minimum, hogy megcsókolsz éjfélkor-vigyorgott.-Éjfél van-csapott a karjára. Nem volt rajta óra.

-Negyed tizenkettő-sziszegtem kínosan.

-Na és?-kiáltotta röhögve. Na jó, totál el volt ázva.A francba.

-Gyere, menjünk inkább vissza a többiekhez-tanácsoltam erőtlen hangon.

-Minek?-húzta fel a szemöldökét.

-Mert ott jobb-vágtam rá ösztönösen.

Gomba vihogva megbotlott, majd megint felém lépett.

-Tudod. Cortezzel járok-dobtam be végső elkeseredésemben az adu ászt, ami normál esetben működött volna. Csak sajna nem jutott el Gomba tudatáig.Ráadásul túl kellemetlen volt a szitu ahhoz, hogy felfogjam a kimondott szavaim súlyát vagy azt, hogy mennyire jól hangzik ez így. Cortezzel járok. Wow!!!

-Nincs itt. Amiről nem tud, az nem fáj-hebegte, de alig tudtam kivenni, mit mond.

-Na jó én mentem-ráztam meg a fejem idegesen, és az ajtó felé indultam. Gomba elkapta a karom, a szorítása fájt, és hirtelen annyira leblokkoltam, hogy nem tudtam mit reagálni. Folyamatosan rángatott, én megpróbáltam kitépni a karom a keze közül, de erősen fogta, és a szorításától a bőröm is megcsavarodott. Az égő érzéstől felszisszentem.

-Hé-kopogtatta meg a vállát hirtelen Kinga. Gomba ködös pillantással, kissé lassan reagálva hátrapillantott.-Ha már ennyire gyáva féreg vagy,hogy lányokkal viaskodsz, keress egy erősebb ellenfelet. Te nyomorul!-ordított rá dühösen....

MAJD MÉG FOLYTATOM CSAK ELFÁRADTAM AZ ÍRÁSBAN. :)

2014. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm és rendicsek :3 de mikor irod tovább?:o :D
2014. nov. 2. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!