Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Viszket a herém és a combom...

Viszket a herém és a combom közötti rész, viszont semmi elváltozás, csak kicsit piros talán gomba lehet?

Figyelt kérdés

1 hete ilyen mosom minden nap de viszket.

19F


2012. aug. 22. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Canesten kenőcsöt kell használni!
2012. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Krém nélkül nem múlik el?

Lehet, hogy bepállott?

Ha minden nap alaposan fürdök elmúlhat?

Csak a here és a comb közötti terület más nem és nem is látszódik

2012. aug. 22. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az izzadtság csípte ki, de valóban lehet gomba is. A Canesten ártani nem fog akkor sem, ha mégsem gomba, szerintem próbáld csak ki, ha teheted, mert ha tovább terjed, nagyon nehéz lesz elmulasztani.
2012. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
De ha a fürdőkádban vakarod akkor jobban elterjed, mert a bőrgombák vizes bőrön terjednek.
2012. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Viszont semmi elváltozás...... Akkor ha nincs elváltozás, piros folt, vagy pötty, akkor nem valószínű, hogy gomba. Ha gomba, akkor viszket és bűzös.

Annyit tehetsz, hogy fürdés után, babahintőporral kezeled a felületet, de valóban nem árt a Canesten, ha még sem gomba.

De szerintem csak kicsípte az izzadság. Gyakran előfordul nyáron.

2012. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ilyen alsót hordasz?

Semmiképpen ne vegyél fel műszálas anyagból készített testen hordott ruhaneműt.

Még egy tanács, ha olyan helyen vagy és megteheted mosd meg magadat vizelés után is, elég ha csak sima vízzel. A hölgyek is papírzsepit visznek magukkal, kissé nedves felülettel törlik meg pisi után. Sajnos nem reklámozzák ezt férfiak között, pedig ránk férne. Én ha tehetem lemosom a "szerszámot" és környékét, egy másikkal szárazra törlöm és nem izzadok estig a saját levemben.

Próbáld ki hogy lenge -ha lehet alsó nélkül- aludjál néhány éjszaka, lehet hogy segít az is.

2012. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!