Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlasz nekem valami nagyon...

Ajánlasz nekem valami nagyon jó könyveket? A kritériumok lent

Figyelt kérdés

1. Van olyan könyv, amit már rongyosra olvastál, ami magába szívott, és ha olvasod azt is elfelejteti veled hogy csak a képzeletedben vagy, és ez nem a valóság?


2. Olyan horror, ami után féltél egyedül maradni a szobában, és a biztonság kedvéért a szekrény legaljára dugtad, hogy éjszaka elő ne jöjjön?


3. Valami olyan fantasy könyv, mint a Harry Potter vagy a Darren Shan volt. Viszont nem érdekelnek a Twilight és a nyálas tinivámpír könyvek


4. Egy olyan megrázó könyv, ami után napokig sírtál, és ha most is ránézel elkap a sírógörcs?


Ha ezek közül bármelyikre illik a te könyved, akkor légyszíves ajánld nekem, és írj róla pár sort kedvcsinálónak!


Előre is köszönöm!


2010. jan. 25. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ajánlom a fekete tőr testvériség sorozatot Ward-tól, vagy Lara Adrien Vámpír sorozatát. Véres és erotikus.

Ha kell el is tudom küldeni emilben.

2010. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

hát nekem eddig (pedig sok mindent olvastam) csak a Twilight volt ilyen. utálom az összes többi vámpíros nyáladékot (Evernight-Evermore meg mittudomén)

És amíg nem olvasod el nem tudod megítélni, h nyálad tinikönyv-e, mert szerintem a szerelem nem nyálas az meg, hogy kik olvassák...legalább annyi felnőtt ismerősöm van köztük férfiak is akik ugyanúgy vannak vele, mint a "tinik".

2010. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én jobban szeretem a könyveket igaziból olvasni, nem a gépemen, de azért köszi
2010. jan. 25. 10:29
 4/13 A kérdező kommentje:
olvastam a Twilight sorozatot, de nem értem ezt a hisztériát körülötte. Szép, szép, de túlságosan is felülértékelt. Soha nem fog az olyan nagy klasszikusok közé emelkedni, mint például a Zabhegyező vagy Stephen King könyvei. Pár év és senki se fog már emlékezni rá, mert ez a könyv nem alkotott maradandót
2010. jan. 25. 10:35
 5/13 anonim ***** válasza:

Neil Gaiman: Coraline

Neil Gaiman: Csillagpor

Margaret Weis és Tracy Hickman: Dragon Lance Krónikák (Őszi Alkony Sárkányai; Téli éj Sárkányai; Tavaszi Hajnal Sárkányai)

Richard A. Knaak: Huma Legendája

R. L. Stine: Libabőr - A Rettegés Tornya

Joseph Delaney: A Szellem inasa

Celia Rees: Kalózok!

Jeanne DuPrau: Szikraváros

2010. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi


amúgy 19/L vagyok

2010. jan. 25. 12:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Az egyeshez:

Hú, nálam Lois Lowri - Emlékek őre és Mary Hooper - Az édességek kicsiny boltja volt ilyen.

Az emlékek őre kicsit fantasys.

Horrort én nem olvasok, azt nem tudok ajánlani..

L16

2010. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedvenc könyveim: Mika Waltari/Szinuhe ( Szinuhe a fáraó barátja és orvosa, az élete nagyon érdekes ,kalandos ,fordulatos)Ken Follett/ A katedrális Noah Gordon/ az orvosdoktor Mind a három könyvre az első mondatod vonatkozik. Amíg olvastam abban a világban éltem amiről a könyv szól.
2010. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Stephen King régebbi könyvei nagyon jók. Bármelyik könyvtárban vagy antikváriumban megtalálod. Kedvencek: Ragyogás, Tortúra, Borzalmak városa.

Amit végig sem bírtam olvasni Ketchum: Szomszéd lány valamint az Amerikai pszicho.

Az abszolút elsőszámú favorit Takami Kósun: Battle Royale.

Ezenkivül amit szeretek még Jackie Collins, Martina Cole, Larsson Stieg.

2010. jan. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Stephenie Meyer - A burok.

Sokkal dramaiabb mint az alkonyat, szerelem is van benne de nem az a mindent felaldozok te vagy az egyetlen szerelmem fele... Szamomra ez az a konyv, amelyiket nem tudok ugy olvasni hogy ne kezdjek el sirni...

2010. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!