Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlasz nekem valami nagyon...

Ajánlasz nekem valami nagyon jó könyveket? A kritériumok lent

Figyelt kérdés

1. Van olyan könyv, amit már rongyosra olvastál, ami magába szívott, és ha olvasod azt is elfelejteti veled hogy csak a képzeletedben vagy, és ez nem a valóság?


2. Olyan horror, ami után féltél egyedül maradni a szobában, és a biztonság kedvéért a szekrény legaljára dugtad, hogy éjszaka elő ne jöjjön?


3. Valami olyan fantasy könyv, mint a Harry Potter vagy a Darren Shan volt. Viszont nem érdekelnek a Twilight és a nyálas tinivámpír könyvek


4. Egy olyan megrázó könyv, ami után napokig sírtál, és ha most is ránézel elkap a sírógörcs?


Ha ezek közül bármelyikre illik a te könyved, akkor légyszíves ajánld nekem, és írj róla pár sort kedvcsinálónak!


Előre is köszönöm!


2010. jan. 25. 10:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Coelho:Az ördög és Prym kisasszony

Akárhányszor olvasom,nem tudok felállni mellőle.Magával ragadó a gondolatmenete,a tisztánlátása,és hogy szerelmi téma híján is ennyire velős.

Wass Albert:A funtinelli boszorkány

Ez egyszerűen "csak" magával ragadó.Ezt olvasva folyamatosan a Havasokon jártam,nehéz volt kiszakadni a bűvköréből.

2010. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia!

Nálam az elmúlt 5 év(amióta többet olvasok) legjobb könyvei:

l.Orwell:1984-szerintem rengeteget lehet tanulni belőle,és egy teljesen más/lehetséges világot mutat be.

2.Drougge:Fiatal fiúk dícsérete:ez csak erős idegzetűeknek és 18 éven felülieknek.

3.Süskind:Parfüm:nagyon különleges történet, és számomra az egyetlen könyv amiből a filmváltozat is legalább olyan jó.

4.Lowry:Emlékek őre: 13évesen olvastam először,akkor nagyon megrázó volt de szerintem felnőtteknek is elég emlékezetes.

5.Huxley:Szép új világ: kicsit nehezebb mint az eddigiek, de egy nagyon furcsa utopisztikus világba kalauzol.

6.Gandolfi:Elveszett idő szigete:szintén egy ifjúsági könyv de nagyon különleges és érdekes ötlet alapján.

7.Ende:Végtelen történet:örök klasszikus :)

8.Ellis:Amerikai pszicho:legdurvább!ezután biztos napokig nem alszol.

+Goldmann:A herceg mennyasszonya, Burgess:Nem mondod,Kósun:Battle Royal, Brashme:LÉlegezz!

19/L

2010. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szabó magda: abigél

agatha christie: 10 kicsi néger

celia rees: kalózok

2010. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!