Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Star Lord képregényt honnan/ho...

Star Lord képregényt honnan/hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék elkezdeni képregényeket olvasni. Star Lord-ról, csak nem tudom melyikkel kezdjem és hogy honnan szerezzem be, akár angolul is.

2014. okt. 25. 00:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Senki se olvassa?
2014. okt. 28. 20:33
 2/13 A kérdező kommentje:
VÁLASZOLJ, HALLOM A SZUSZOGÁSOD!!!
2014. nov. 7. 19:04
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem rám fog rohadni ez a kérdés.
2014. nov. 9. 21:25
 4/13 A kérdező kommentje:
Attila?
2014. nov. 11. 20:00
 5/13 A kérdező kommentje:
Kecske?
2014. nov. 13. 15:07
 6/13 A kérdező kommentje:
Másnál is be van kötve ez a internet dolog?
2014. nov. 17. 20:19
 7/13 A kérdező kommentje:
Válaszolj, és mentsd meg te is egy afrikai éhező gyermek életét!
2014. nov. 18. 22:28
 8/13 A kérdező kommentje:
Vicces ez az oldal, ha azt írtam volna hogy "nem tudom hogy terhes vagyok-e miútán a barátom belém vert két-deci-ge..cit", már 20 oldal hozzászólás lenne. Ezt meg úgyse olvassa senki, úgyhogy nyaljátok meg.
2014. dec. 1. 21:34
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves naplóm!

A kérdésem kiírása óta nagyából 20 nap telt el, bár időérzékem sürün megviccel. Már összefolynak a nappalok és az éjszakák. Nagyából 10 napja nem ettem semmit, az utolsó ételem is 4 nyers kagyló volt aminek sós hányás íze volt. Nem tudom meddig bírom még, napok óta inkább fel sem kelek, már nem remélek semmit.


ui.: Ha úgy alakulna hogy véges időm most végéhez ér, laptopom temessétek mellém és keresési előzményeimet fedje örök homály, a töltőt el ne felejtsétek.

2014. dec. 13. 15:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nem egy mainstream kérdést tettél fel, az tény, de nem semmi monológot írtál. :) Star-Lord elég régi karakter, nem tudom, van-e esély beszerezni az eredeti képregényeket. De a Guardians film után/körül kijött egy új sorozat róla, a "The Legendary Star-Lord". Az ilyeneket úgy szokták csinálni, hogy vagy reboot, vagy meg lehet érteni az előzmények nélkül is, tehát szerintem nyugodtan elkezdhetem ezzel is.
2015. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!