Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok jó romantikus...

Tamara98 kérdése:

Mondanátok jó romantikus történeteket?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném ha valaki írna pár romantikus történetet akármelyik oldalról. :) Leginkább a rosszfiú beleszeret a jó kislányba téma érdekelne:)

#történet #iskolás #rosszfiú jó kislány
2014. okt. 25. 17:05
 1/7 Lexa99 :) válasza:
ha ilyet keresel akkor MINDENKÉPPEN olvasd el a Gyönyörű Sorscsapást. tudom, tudom ez egy könyv, de ezt is biztos megtalálod valahol. IMÁDOM! másik jó még a Lélektársak trilógia. meg hát ugye ott van a Csontváros is amiben igaz hogy a srác nem rossz de annál sötétebb világban él!
2014. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Perfect Chemistry trilógia: Tökéletes kémia, A vonzás szabályai, Láncreakció.

Ezek is könyvek, de szerintem nagyon fog tetszeni :) Legalábbis én imádtam őket :P

2014. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már az egészet olvastam amit írtatok,pont ezért keresek inkább történeteket, mert a legtöbb romantikus könyvet már olvastam,de azért köszi!:))
2014. okt. 27. 15:43
 4/7 anonim válasza:
Simone Elkelestől a Leaveing Paradise-t és a Return to Paradise-t is?
2014. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt is olvastam már :)
2014. okt. 27. 19:30
 6/7 anonim válasza:
Érdekelne, amit én írtam? Szerintem megfelel a kritériumaidnak :)
2014. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már azt is olvastam amit te írtál:|
2014. okt. 28. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!