Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ehhez hasonló könyvek? (Bőv....

Htvbb kérdése:

Ehhez hasonló könyvek? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Valami könnyű, rövid, viszonylag egyszerű könyvet keresek, ami jó egy délután elütésére. Pl. Rocksztárt kaptam karácsonyra, Csók pont jókor, Szellemány stb.

Lehetőleg ne valami elborult romantikus regény legyen, fiatal lánynak kéne.



2014. okt. 25. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Stephanie Perkins: Anna és a francia csók

Tera Lynn Childs: Forgive My Fins – Hableányok kíméljenek

Thomas Brezina: Ördögi angyalok 1. – Angyalokkal csókolózni veszélyes

Suzanne Selfors: Mentsük meg Júliát!

2014. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hány éves lány? Én 13 évesen olvastam Mary Hoopertől az Édességek kicsiny boltját. Imádtam! 200 oldal, de könnyű olvasmány, én 2 nap alatt olvastam el. Ennek a második része a Szirmok a hamuban. Az első rész egy kamaszlány szerelméről szól, Londonban, az 1600-as években. A pestisjárvány előli menekülését mutatja be. Ez így kicsit lehet hogy ijesztő, de nagyon jó. A második rész a Londoni tűzvészről szól. Imádtaaaaaaaaaaam!!!<3<3<3
2014. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia,a rocksztárt kaptam karácsonyra c.könyvek van még egy része a segítség youtube-sztár lettem

-titkok és exek éjszakája

-nyitótánc

-bábel

-lélektársak

-hosszú álom

Ezeket nagyon imádom, és ajánlom mindenkinek :P

2014. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, ha ilyen 12-14 év körüli akkor tudom ajánlani Leiner Laurától a Szent Johanna Gimit (9 részes egy rész 300-500 oldal) illetve az Akkor szakítsunkot (inkább 14 évesnek)
2015. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!