Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek hogy folytatodik...

Szerintetek hogy folytatodik Leiner Lauratol a kestel?

Figyelt kérdés
Egyszeruen megorulok a befejezestol ne ertsetek felre irtora tetszett de tippeket vagy valamiket hogy szerintetek hogy fog folytatod ni kivancsi vagyok a velemenyetekre ha szeretnetek enis leirom

2014. okt. 26. 20:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Semmi valasz ti sem tudjatok : DD
2014. okt. 26. 20:48
 2/14 anonim ***** válasza:
hát remélem hogy beka nem gerivel jön össze, hanem a nagy márkkal, mert utóbbi nekem sokkal szimpibb. :D
2014. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szdorina18 válasza:
gondolom azzal amit a végén írt hogy a második részben :P
2014. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hat azt enis remelem Geri egy nagykepu barom:Dea mark ezt mutatja hogy nagykepu szerintem nem az de valaki bovebben nem akarja leirni :Dmarmint tudom hogy ugy ahogy a vegen irta Laura de abbol nem derul ki tul sokminden:(
2014. okt. 27. 17:08
 5/14 A kérdező kommentje:
De azert nagyon koszonom a valaszokat ha meg valakinek van akarmilyenfele elkepzelese varom a Markerek valaszait👌❤️❤️
2014. okt. 27. 17:09
 6/14 anonim ***** válasza:

SPOILER!

Hát ugye kiderült hogy Varga Tamás nyeri a Pop/rock sztár leszek!-et..úgyhogy szerintem Márk szomorú lesz. Aztán ugye Lexi egyre híresebb lesz, a Végcél szintén nagy siker lesz. Kb. ennyit tudunk a végéről:D

Remélem Bexi Márkkal jön össze, nem Gerivel :D #márxi

2014. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hat azt enis remelem minnel hamarabb kijon a kovetkezo resz #márxi<3333
2014. okt. 29. 21:01
 8/14 BKami06 válasza:

Spoiler!!!

Szerintem, mint a könyv végén is kiderül, hogy mennek Londonba, de még nem tudjuk (sajnos), hogy miért..meg ugye Körte fogja menedzselni elvileg Márkot:) remélem összejönnek Bexivel 😍 😉 #márxi

2014. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#márxi
2014. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha mar itt tartunk akkor #berk :DDDDDDDD ezen szakadtam
2014. nov. 2. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!