Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet olvassak?

Milyen könyvet olvassak?

Figyelt kérdés
2 napja végeztem Sherry Gammon- Hihetetlen című könyvével és nincs mit olvasnom. Az első rész is nagyon tetszett: Szerethetetlen. Ez egy trilógia, aminek a neve: Port Fare trilógia. Szeretnék hasonló könyvet olvasni a szerelemről, vagy akár dolgokról, komoly gondolatokról és akár még a misztikus lények is szóba jöhetnek. Szóval ilyesmiket várok! :D

2014. nov. 7. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
komoly es romantikus :elfujta a szel (nem a leg kalandosabb, de nagyon nagyon jo konyv)
2014. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kerstin Giertől a Rubinvörös Zafírkék és Smaragdzöld. Ez egy könyvsorozat ami szerelmes és misztikus mivel időutazók. Nekem nagyon tetszett 2 és félhét alatt elolvastam és a kedvencemmé vált pedig annyira nem szeretek olvasni de ez a könyv zseniális
2014. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Párválasztó (trilógia) Nekem nagyon tetszett. Nem misztikus, de szerelmes.
2014. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2014. nov. 8. 19:24
 5/8 anonim válasza:
Az Elakadó lélegzetet ne hagyd ki, imádtam! Tetszett még John Green-től Alaszka nyomában, bár az egy kicsit más hangvételű. Esetleg a Jégviráglányokat ajánlanám még, komoly problémára hívja fel a figyelmet, ami sajnos nagyon elterjedt a tinédzserek körében.
2014. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Cassandra Clare - Csontváros

( imádtam )

Veronica Roth - A beavatott

2014. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hex hall nagyon jó
2014. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes kémia trilógia. Kicsit hasonlít a stílusában a Port Fare trilógiához, ugyanilen izgalmas, kicsit agresszív, nagyon ajánlom mind a 3 részét! :)
2015. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!