Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen ifjúsági/romantikus,...

Milyen ifjúsági/romantikus, szórakoztató irodalmi könyveket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olvastam már az Szjg-t ez tetszett, azon kívül még egy párat összegyűjtöttem amit szeretnék kiolvasni. Vannak ilyenek, amit 10-18 körüliek olvasnak.Érdekelnek a komolyabbak romantikus regények is. Pl. vissza hozzád. (nem olvastam még, de szeretném majd. Annak is örülnék, ha hasonló típusú könyveket tudnátok mondani mint az Szjg volt, de nem ilyen ifjúsági romantikus regényt is szívesen olvasnék, amiben a szerelem, buli, romantika a fő szerep. Írjatok könyvcímeket, és ha tudjátok pdf fájlban is elküldhetitek. (persze ez csak tetszésem alapjául.)

2014. nov. 19. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A hűvös völgyi suli pl :) ajánlanám Leinre Laura más könyveit is, ha az SzJG tetszett
2014. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Büszkeség és balítélet, Értelem és érzelem, Párválasztó, Abigél, Nyitótánc, Váratlan utazás...
2014. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!