Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok valami jó könyvet...

Tudnátok valami jó könyvet ajánlani? (több infó lent)

Figyelt kérdés

Tehát,

kedvenc könyveim: Ha maradnék, Alaska nyomában, Csillagainkban a hiba is nagyon tetszett:) A Kathrine a köbön-t néztem, de a leírás alapján nem jön be annyira:) nem tudom...akkor van Jhon Greennek még egy "Paper towns" c. könyve és azt szeretném kérdezni, hogy az lesz magyaul is vagy nem? Mert az tetszik:)

Írhattok mindenféle könyvet:) Amit mondjuk nem szeretek azok az ilyen "nem reális" dolgokról szóló könyvek, mint pl.: vérfarkasok, vámpírok, varázslat, stb. :) Azok nem nekem valóak.

Köszi:)



2014. nov. 19. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Gayle Forman: Hová tűntél? (a Ha maradnék folytatása)

Lauren Oliver: Mielőtt elmegyek

Jodi Picoult vagy Nicholas Sparks könyvei

:)

2014. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Melancholic Eye ***** válasza:
100%
A romantikus és reális történeteket szeretem én is. :) A klasszikus regényeket ajanám mint mondjuk a Jane Eyre vagy a Kaméliás Hölgy, Az ifjú Werther szerelme és halála, A Nagy Árnyék A.C. Doyle-tól, ha nem olvastad még õket... Nem igazi klasszikus, de nagy kedvencem Susan Kay: Fantom c. regénye, ami a cím ellenére reális és nagyon szép. Sõt Mary Shelley Frankensteinje is egy ilyen regény, azt hinnéd hogy valami fantasztikus történet, de csak kis részben az, valójában az emberekrõl és az emberi kapcsolatokról szól inkább. Remélem találsz majd olyat ami tetszeni fog! :)
2014. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)) ment a zöld kéz:D
2014. nov. 21. 12:56
 4/6 Melancholic Eye ***** válasza:
49%
Örülök hogy hasznos volt a válaszom és segíthettem! :) Köszönöm!
2014. nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Abbi Glines- Ha az enyém lennél

- Ha esélyt adnál

Simone Elkeles- Tökéletes kémia

-A vonzás szabályai

-Láncreakció

Beth Reekles-Csókot vegyenek

Jamie McGuire- Gyönyörű sorscsapás

- Veszedelmes sorscsapás (ennél a kettőnél a történet ugyan az csak két különböző szemszögből)

-gyönyörű esküvő

Jennifer E. Smith-Milyen is a boldogság és további kötetei

most hirtelen ennyi jutott eszembe. remélem valamelyik tetszeni fog:)

2014. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rebecca Donovan - Elakadó lélegzet

Reális és romantikus, arról szól, hogy egy családon belüli erőszakot nap, mint nap eltűrő lány hogyan próbál menekülni az elnyomás elől, miközben beleszeret egy fiúba.

Nekem tetszett, bár ebből a témából többet ki lehetett volna hozni. Ennek ellenére ajánlom olvasásra.

2014. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!