Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az Aposztróf...

Mi a véleményetek az Aposztróf kiadóról?

Figyelt kérdés
Első sorban olyan szerzők véleménye érdekelne, akiknek teljes mértékben a kiadó finanszírozta a kiadást.

2014. nov. 19. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Aposztróf magánkiadó, ami annyit jelent, hogy náluk a szerző maga fizet a könyvéért: tudtommal senkinek nem finanszírozza a kiadást. (Láttam, hogy a kínálatukban nemzetközi művek fordításai is szerepelnek, gondolom, azok más elbírálás alá esnek, mint a magyar szerzők.)


Annak idején én sem tudtam róluk semmit, és küldtem nekik egy kéziratot, mire nagyon udvariasan válaszoltak. Én is udvarias e-mailt írnak nekik, de kifejeztem, hogy a magánkiadás nem érdekel; na, ezek után már egymondatos válaszra sem méltattak. Feltehetően nem a kézirat minősége volt a bajuk (annyira nem lehetett rossz, azóta megjelent másik - nem magán - kiadónál), hanem a profiljukba valamiért eleve nem fér bele a hagyományos kiadás.

2014. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Csak ebből a felhívásból gondoltam úgy hogy ők finanszírozzák a kiadást: [link]
2014. nov. 20. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmm, valóban. 2-3 évvel ezelőtt, amikor kapcsolatba kerültem velük, ez még nem szerepelt a honlapjukon; úgy tűnik, hogy azóta megváltozott az Aposztróf profilja, és már nem kizárólagosan magánkiadóként működik.
2014. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dr.majom válasza:
Végül hol jelent meg a könyved?
2015. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!