Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki fogják adni, hol tudnám...

Ki fogják adni, hol tudnám megvenni?

Figyelt kérdés
Lauren DeStefano vegyészkert trilógiájának a második részét ki fogjâk adni magyarul,esetleg angolul hol vagy melyik honlapon tudnàm megrendelni?

2014. nov. 20. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Postaköltség nincs.

2014. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Erről az oldalról akár üzenetben tudsz még információkat,személyes tapasztalatokat írni?

Hogy fizetése lehetőségek hogyan vannak,vagy a szállítás.

2014. nov. 29. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel legalább 150 könyvet rendeltem már tőlük így igen tudok.

1. Én bankkártyával szoktam fizetni, de szerintem Paypallal is lehet. Előre fizetsz.

2. A könyveket 3-4 munkanap alatt adják postára, kb. 5-10 munkanap alatt érkezik meg.

3. Sokszor egyesével adják őket fel, szóval nem egyszerre jönnek meg. Vagy olyan is lehet, hogy egy nap érkezik több, de külön csomagokban. Ritkán egy csomagban érkezik több. A postára adás sorrendje nem feltétlen fog megérkezni az érkezési sorrenddel.

4. Mindig megjött minden. Egyetlen egyszer nem kaptam meg egy könyvet. Ekkor vártam még, majd írtam nekik. Küldtek egy újat, ami már megérkezett. Persze fizetni nem kellett érte pluszban.

5. Szóval kb. 150 könyvet vettem már tőlük, és teljesen elégedett vagyok velük.

2014. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen mostmár mindenképpen kipróbálom:)
2014. nov. 30. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!