Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen angol nyelvű könyveket...

Milyen angol nyelvű könyveket ajánlotok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már 5 éve tanulok angolt, már olvastam korábban is angol nyelvű könyveket és most is szeretnék, viszont nem tudom, hogy mit. Mit ajánlotok? Korábban már hallottam a Goodreads oldalról, de még nem néztem meg. Ott esetleg el is tudom olvasni a könyveket online vagy csak a tartalma van fent?
2014. nov. 21. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A Goodreads az olyan, mint a moly.hu.


Ajánlom mondjuk:


Patricia Highsmith: The Two Faces of January.


Úgyis nemrég mutatták be a belőle készült filmet.

2014. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. nov. 21. 15:59
 3/4 anonim válasza:

Én 8 éve tanulok angolt s szeretném elolvasni ezt a könyvet csak nincs igazán időm rá. Azt sem tudom milyen csak, hogy miről szól meg, hogy mennyire szép a borítója. És hogy Emma Watsonnak nagyon tetszett (ezt Twitteren olvastam :D)

Na de a könyv: Ava Dellaria (milyen szép név :)) Love letters to the dead.

Arról szól, hogy egy lány halott embereknek ír leveleket úgy emlékszem. De küldök egy linket a borítóról mert az nekem nagyon megtetszett ;)

[link]

2014. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenképpen utána nézek. Remélem sikerül megszereznem és akkor el is tudom olvasni:D
2014. nov. 21. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!