Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki leírná, hogy miről...

Valaki leírná, hogy miről szól a csillagainkban a hiba címü könyv?

Figyelt kérdés
Mindenki csak erről tud beszélni és senki sem képes elmodani nekem, hogy mi van benne. Elolvasni meg nincs kedvem meg időm.

2014. nov. 21. 16:18
 1/2 anonim válasza:
100%

Másolhatnám a tartalmát, de lehet, hogy azt már olvastad...

A Csillagainkban a hiba egy tényleg gyönyörű, egy fiatal (azt hiszem 17 éves) rákos lány, Hazel története. Hazelnél 13 éves korában muatatták ki a rákot (ha jól emlékszem) és akkor még nem is volt biztos, hogy életben marad. De végülis skerül a küzdelme és élheti tovább az élete csak azzal a lélegeztető nemtommivel :D

A sztori úgy kezdődik, hogy Hazel anyja meg van róla győződve, hogy a lánya depressziós ezért elküldi egy csoportba ahol szintén rákosok vannak és megbeszélik a dolgaikat.

Itt találkozik Augustus-szal (Gus) akinek amputálták az egyik lábát. Innentől kezdve az ő szerelmükről szól a történet, de ezt tényleg nem igazán tudom leírni. Nagyon jó könyv az biztos. És nayon szmóomorú is a végefelé, de azt inkább nem írom le, mert nem vagyok benne biztos, hogy tudni szeretnéd a befejezést (csak mert azt nem írtad :) )

De szerintem ha lesz egy kis időd olvasd el. Vagy legalább a filmet nézd meg. De ha megnézed a filmet akkor azt ajánlom semmikép sem szinkronosan mert szánalmas a szereplők magyahangja. Nyávogós mint egy hülye tinisoriban és valahogy elfedi ennek a filmnek e komoly mindanivalóját.

Na jó én ezt csak gondolom mert pont ezért nem néztem meg magyarul. Amikor meg moziban adták még nem szinkoronizálták és én úgy láttam... :)

Azért remélem segítettem valamennyire. Anya volt az aki az elejétől a végéig zokogott az egészen és a filmet nem is hajlandó megnézni annyira megrázta már a könyv is. Ő tudja szerintem nem érdemes kihagyni.

2014. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :-) meggondolom és lehet hogy elolvasom :-)
2014. nov. 21. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!