Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit tegyek, ha nem ismerem...

Mit tegyek, ha nem ismerem egy könyv szerzőjét, címét? Ajánlanátok egy evvel kapcsolatos oldalt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 03:05
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Leírsz mindent, amire emlékszel a könyvről :)

2014. nov. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már leírtam, de nem hozott eredményt.
2014. nov. 23. 04:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor neked kell megkeresned, ha könyvtári könyv, menj vissza könyvtárba, hátha beugrik a borító vagy valami.


Kiadót legalább tudod? pl Alexandra, Líria, vagy más kiadó? Azzal is jól lehet szűkíteni a keresési kört, utána kiadók weboldalán szokott lenni típus szerinti keresés (thriller, horror, stb), ott nézegetni, hátha meglátod a borítóját.


Az se mindegy hogy régi könyvről van szó vagy manapság megjelentről (4-5 évvel korábban max).

2014. nov. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy ismerősömnek szeretnék segíteni a megtalálásával.


,,Most már ötödik éve, hogy borítójáról ítéltem egy könyvet és igen jól, viszont azóta sem találom. Történt ugyanis, hogy amíg várakoztam bementem a mátészalkai könyvtárba és megtetszett egy könyv borítója, amire mai napig tisztán emlékszem, a történetre is, de sem a szerző neve, sem pedig a könyv címe nem ugrik be, hiába gondolkodom rajta 5 éve.

A történetnek két férfi főszereplője van és egy leány, akibe mind a ketten szerelmesek, ez egy mellékszál, de lényeges, a történetben létezik egy olyan virág/növény, mely parazita mód élősködik az élő szervezetben, és régebben ékszerként is viselték, viszont amint erőszakkal eltávolítod, mérget fecskendez a véráramaidba és meghalsz. A férfi pedig elindul feketén megkeresni és kereskedni. A teljes történetet nem írnám le, annyit tudok még, hogy valószínűleg orosz volt a szerző, úgy emlékszem és a szereplők nevei is ilyesmik voltak.

Remélem tud segíteni valaki, imádtam ezt a könyvet, remélem nem csak beflesseltem, mert amint megtudom a címét, meg is veszem. Terjedelme nem volt egyébként túl nagy, egy délután alatt kivégeztem.''

2014. nov. 23. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!