Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni ezt a kettő weblapkészítéssel kapcsolatos könyvet?

Figyelt kérdés

Az egyik: [link]

A másik: [link]

Gondolkoztam rajta, de szerintem drágák, plusz az Amazon szállítási díja is sok szerintem. Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok? Utóbbi előnyben :)

Egyébként a "Könyvek" alpont miért van a "Szórakozás" ponton belül? Mármint oké, hogy van szórakoztató könyv, de rengeteg tankönyv is van, meg ilyesmi...

Előre is köszi a válaszokat! :)



2014. aug. 18. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ingyen vannak tutorialok a weblapkészítésről a neten. Nem kell hozzá könyveket vásárolni, felesleges.
2014. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tul dragak, de ahogy az elso irja rengeteg tutorial van, amik jobbnal jobbak szoval en sem latok sok ertelmet.
2014. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mert könyvet olvasni szórakozás, ha pedig szakmai könyv érdekel, akkor azt a kérdést célszerűbb, az adott témakörben feltenni... pl a te kérdésedet az internet kategóriában, ott sokkal több válaszoló van, akik értenek a témához, itt inkább olyanok vagyunk, akik szeretünk olvasni.
2014. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ! Ment a zöld pacsi :)

#1 és #2: Rendben, megfogadom, majd akkor veszek, ha tényleg szükségem lenne rá később, most maradok a netesnél.

#3: Gondoltam, hogy az Internet kategóriában tegyem fel, de ott annyi kérdés van, hogy hamarabb elkeveredett volna, meg ez mégiscsak egy könyv. :)

2014. aug. 20. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!