Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 27 éves vagyok és külföldön...

27 éves vagyok és külföldön élek. Jönnek barátnöim és gondoltam hozatok ki magyar könyvet. Mit olvassak?

Figyelt kérdés
Olyanokat olvastam hogy Davinci Kód, vagy Harry potter, vagy Egy gésa emlékiratai. úgy mond ezeket a best sellereket olvastam ilyesmi érdekes új best seller érdekelne, vagy valami érdekes könyv. romantikus is lehet de ne olyan ami úgy kezdödik jött a herceg fehér lovon.
2008. aug. 15. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Merle Francia História. Ez az első kötete egy (eddig) 13 kötetes sorozatnak. Nekem nagyon bejött az egész sorozat.


[link]

2008. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Örkényi István Tóték

Szerintem jó kis könyv én már elolvastam és tetszett :)

2008. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A "magyar" könyv alatt magyar nyelven íródottat értesz, vagy az író legyen magyar?

... Szerintem ha Magyarországról kapsz könyvet, mindenképpen olyat kérj, amit magyar író írt, és külföldön egyáltalán nem vagy csak nehezen vagy egyáltalán nem juthatnál hozzá.

Magyar írók közül Szabó Magdát ajánlom például (bár igaz, hogy ő külföldön is népszerű, tehát valószínűleg ott is hozzájuthatsz a könyveihez, ahol élsz), tőle különösen az Abigélt.

2008. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vujity Trvtko:Pokoljárás például vagy Frei Tamás: Egy riporter naplója.Mindkettő lebilincselő!Persze más szemszögből...
2008. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ajánlom még neked:- Tisza Kata: Magyar pszicho

- Halálos tavasz (sajnos elfelejtettem az iróját)

2008. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Zilahy Lajos a Halálos tavasz írója.

Én ajánlok neked egy könyvet: A. Dumas: Egy orvos feljegyzései. 4 kötetes, tehát el leszel vele egy darabig. Én nagyon sokszor olvastam, szinte le sem lehet tenni!!! Van benne történelem (a francia forradalom idején játszódik), szerelem, egy kis misztikum, egyébként nagyon cselekményes - csodás könyv!! Szerintem csak antikváriumban szerezhető be.

Jó olvasást!

2008. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most jelentek meg nagyon jó pszichológiai témájú könyvek,pl.: Szendi Gábor: A nő felemelkedése és tündöklése, vagy Csernus doktornak A nő c. könyve. Vagy ott vannak a Popper Péter, vagy a Müller Péter könyvek. Érdekesek, és sokat lehet tanulni belőlük.
2008. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én Vavyan Fable írónő könyveit javaslom. Főleg a Halkirálynő és a Vis Major sorozatát. Véleményem szerint minden benne van, ami egy jó könyvhöz kell: humor (én jegyzetelgetni szoktam egy egy jó poént, az ismerősök nagyon harapnak rá :)), romantika, szerelem, harc az ellenséggel, rengeteg érzelem, és még több humor (amolyan térdcsapkodós :))
2008. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!