Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura Késtél. Geri...

Leiner Laura Késtél. Geri vagy Márk?

Figyelt kérdés
Miért pont ő?

2014. nov. 23. 20:04
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szerintem Márk. Egyrészt mert Geri nagyon bunkó volt Bexivel másrészt pedig sokkal de sokkal helyesebbnek képzelem Márkot. Szőkés barna haj, kék szemek kicsit izmos alkat stb.. Harmadrészt pedig az a csók.... :)
2015. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
46%

Nekem egyértelműen Márk. :) Sajnos volt az életemben egy hasonló dolog. Egy Geri2... Nem tetszett neki az, hogy jobb vagyok nála és erős iskolába szeretnék jelentkezni meg több kis apró dolog. De valamiért nagyon szerettem, sőt még most is érzek iránta valamit. :( Ez ilyen első szerelem szerűség. Tény, hogy szemét volt. Most viszont van egy újabb barátom már lassan egy éve, aki szintén kicsit egós, de emellett nagyon szerethető és figyelmes. :)

Az előbbihez biztos, hogy nem mennék vissza. Hiába érzek iránta még szeretetet, nem lenne érdemes, mert abból pofára esés lenne. Hát valami ilyesmi az én történetem.

Ezért is tetszik nagyon ez a könyv, mert átérzem újra azt, amit régen. Bár remélem, hogy nem megy vissza Bexi Gerihez, mert nekem az jön le a dologból, hogy csak kihasználná...

2015. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 kissliza01 válasza:
80%
Szerintem Geri. Igaz tuskó volt régen, de Bexi még mindig szereti. Hiszen ő még mindig olyan hatással van rá, mint senki. És ez nekem azt mutatja, hogy Geri nem teljesen olyan mint amilyennek leírja. De nincs lehetőségünk megismerni azt milyen volt régen és, hogy most mit érez. Szerintem csak egy egyszerű tinédzser aki csalódott és nem tudta feldolgozni. Márkkal sincs bajom, de szerintem Geri a befutó
2015. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Márk:),csak mert ő Márk...Imádom hogy olyan vicces,egoista, tudja mi áll jól neki(kb minden),és szereti Bekát, amit túlzott nyomulással mutat ki. De megvan köztük a kémia. Geri pedig nem való hozzá, és csak azt akarja minden legyen olyan mint régen, de már úgysem lesz, ezért van bukásra ítélve a kapcsolatuk.
2015. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%

sziasztok

én mindkettőjüket szeretem de valahogy Geri valahogy közelebb áll hozzám mint Márk

Engem az fogott meg mikor találkoztak a zeneboltban

az nekem anira tetszik

2015. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 BexiStar válasza:
#forevermárker ;)
2016. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok.Nem b*zi xD

Olvasom Laura könyveit,de Geri egy szemét és rühellem.

#márker #márxi

2016. dec. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!