Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vámpírnaplók könyvek?

Vámpírnaplók könyvek?

Figyelt kérdés
Aki már elolvasta az összes könyvet, leírná nekem részletesen hogy mi történik a könyvben a szereplőkkel? Gondolok én itt: Elena, Stefan, Damon, Bonnie, Caroline, Matt, Tyler, Jeremy. Meg úgy mindent írjon le a könyvről. Nem érdekel, hogy spoiler, sajnos nincs időm elolvasni a könyveket, még a sorozatra is alig van időm, pedig az hetente egy rész.. Nagyon szépen köszönöm előre is!

2014. nov. 25. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan elvárnád valakitől, hogy leírja neked 13 könyv eseményeit szereplőkre lebontva?
2014. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy az egészet.. annyit írtam hogy részletesen. De ha így jobb akkor, aki SZERETNÉ, írja le RÖVIDEN
2014. nov. 25. 19:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Na én meg jól tudok fogalmazni.. az első rész a válaszomban az nem ide tartozott, mert nem te írtad azt hogy az egészet.. csak két dolgot olvastam egyszerre, de a második része idetartozik, hogy aki szeretné röviden írja le
2014. nov. 25. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A vámpírnaplók könyv nem hasonlít a sorozatban történtekhez mások az események meg a szereplők is picit másak. Én elovastam az összes könyvet belőle és imádom. Az első részben feltűnik Stefan aki az összes lánynak a szívét meglengeti. Elena megakarja szerezni,de különös gyilkoságok lesznek a városban és mindenki Stefanra gyanakszik. Aztán ugye Stefan és Elena rájönni hogy Damon az. A második rész úgy kezdődik,hogy Stefan eltűnik de aztán megtalálják majd valaki ellopja Elena naplóját amibe olyanokat ír amiből kilehet követtkeztetni,hogy Stefan a gyilkos(de persze nem ő) és aki ellopta ő egy felvonuláson akarja felolvasni az egész város előtt. Majd megoldódik eljönn a ballagás Elena összeveszik Judith nénivel.Elena el akar menni Stefanhoz de beleesik a folyóba és meghal. A harmadik részben Elena átváltozása és hozzászokásáról szól a barátjai a családja eltemeti, Stefan és Damon rejtegetti Elenát. DE A barátjai rájönnek mindenre.A városba furcsaságok történek és végül kiderüly,hogy Katherina az a vége az, hogy Katherina és Elena meghal a harcba. A 4 részben Stefan és Damon Elenát temetik vissza mennek Olaszországba.
2014. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. nov. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!