Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek kicserélik? Többi...

Szerintetek kicserélik? Többi lent.

Figyelt kérdés
A nemrég megjelent Késtél című könyvben, a 24. fejezet után a 26. jön. Szerintetek ha írók a kiadónak kicserélik? :/

2014. nov. 26. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán kicserélik. Nekem egyszer egy Studiom könyvesbolt kicserélte egy könyvem úgy, hogy nem is ott vettem. Csak ők is árulták. Mondjuk inkább ott panaszkodj először, ahol vetted, csak utána a kiadónál.
2014. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Studium
2014. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ajándékba kaptam, és fogalmam sincs hol lett véve...:/
2014. nov. 26. 21:01
 4/5 A kérdező kommentje:
*írok
2014. nov. 26. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig blokk nélkül lehet, hogy nem cserélik ki. Kérdzed meg attól, aki vette, melyik bolt volt az. Vagy menj be egy olyanhoz, ahol szintén árulják, bár ők blokkot fognak kérni.

Ami még lehetséges, hogy bemész a Talantum könyvesboltok egyikébe, ez a GABO saját bolthálózata, ők valószínűleg cserélik. A kiadó szerintem jóval lassabb, és ők is ezt az utat fogják javasolni.

[link]

2014. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!