Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tűz és Jég dalába ki a kedvenc...

Tűz és Jég dalába ki a kedvenc szereplőtök, és miért?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

POV karakterek:


Jon Snow: az Éjjeli Őrség története az egyik, ami legjobban tetszik, a szülei kiléte is érdekes lesz ha kiderül, plusz az Azor Ahai reinkarnáció dolog.


Arya Stark: kedvelem a karakterét, sokkal jobban helytáll a zord világban, mint sok felnőtt ember, és rajta keresztül az Arcnélküli Embereket is jobban megismerhetjük.


Ned Stark: igaz,h csak az első könyvet élte meg, de szimpatikus személy volt, pl. h képes volt valszeg azt hazudni h Jon az ő fattya és így veszíteni a hitelességéből, abból h mit gondolnak róla az emberek stb. tehát a családja érdekében tűrt.


Barristan Selmy: kb. ő az elsőszámú kedvenc karakterem. Kb. ő az utolsó igaz ember és igaz lovag, és annak bizonytalanságnak a bemutatása pedig amit akkor érzett mikor szövetkezett Skahazzal az sztem a Sárkányok tánca legjobb fejezete volt.


Nem POV karakterek:


Sandor Clegane: "a Véreb". Sztem ő az egész történet egyik legjobb karaktere. A bátyja árnyékában nőtt fel, úgy tűnik az apja sem törődött vele, nem gazdag családból származik, elvan veszve a világban, és nem az a vérengző vadállat akinek eleinte tűnt, csak az életben maradásért öl.


Bánatos Edd: számomra a legviccesebb karakter, szeretem mikor szerepel Jon (vagy Sam) fejezeteiben.


Tywin Lannister: ő is sztem szintén az egyik legemberibb karakter, plusz a nemrég megjelent világkönyv is csak erősíti azt a feltevést,h nem olyan kegyetlen ő, mint amilyennek tűnik, és egy nagyon összetett karakter.


Stannis Baratheon: hát az ő mondásai valami fantasztikusak, nyers, lényegretörő, olykor szarkasztikus. Én nagyon kedvelem őt.

2014. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. azt megkérdezném a válaszod elolvasása előtt hogy ugye spoiler mentes?!:D
2014. nov. 27. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ,h hol jársz a könyvekben :D 1-2 dolog spoilernek számíthat
2014. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1.-vel végeztem még csak
2014. nov. 27. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor igen
2014. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!