Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki le tudná írni azt a...

Valaki le tudná írni azt a részt a Szent johanna gimi 5- ből amikor Edina a tesiöltözőben kérdezi Renit, hogy most komolyan Cortezen lóg - e! Valaki letudná írni minél hosszabban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 21:34
 1/2 violetta 2002 ***** válasza:
100%

Az a-sok a szemben lévő padon öltöztek,közben meg mindenféléről fecsegtek,és egészen addig nem figyeltem rájuk,amíg szóba nem kerültem.Pontosabban Edina megállt előttem.

-Napok óta tippelgetünk.hogy most mi van.Úgyhogy inkább megkérdezem-szólított meg

-Igen-szaladt össze a szemöldököm

-Most frankón veled lóg Cortez?-kérdezte gúnyosan.

-mit értesz azon,hogy lóg?-kérdeztem vissza,és nem tetszett,ahogy rám nézett.Lesajnáló volt és hitetlen

-Edina alacsony intelligenciahányadossal rendelkezik,és azt szeretné tudni,valóban együtt jártok-e.Csak nem tudja kifejezni magát-szólt az a-sok mögül Kinga,és ránk sem nézve lapozott egyet a verseskötetében.

Dina erőltetett vigyort villantott rá,aztán elkomorodott,és azzal a tipikus naaa? nézéssel meredt rám

-Igen-mondtam halkan.

-Én megmondtam-közölte Tami.

Űgy tűnt,az a-sok közül volt egy kis feszültség a téma kapcsán.

-Hah-nézett végig rajtam Edina.-Na mi van,Cortez is megbolondult?

Ez fájt,úgyhogy lesütött szemmel pásztáztam a padlót és igyekeztem elérni,hogy leperegjen rólam a megjegyzése.Nem ment könnyen.

-Jó mindegy-folytatta Edina gúnyosan-Megkapni könnyű.Kérdés,hogy meg tudod-e tartani-nevetett fel.Én bénultan álltam,és reagálni sem tudtam.Amúgy nem is lett volna rá lehetőségem,mert Kinga beelőzött.

-Megkapni könnyű?Cortezt?-vonta fel a szemöldökét.Akkor neked miért is nem sikerült?Pedig a száz fiú akivel járni a gimi alatt fogok listád élén szerepel.És lassan megvan a száz-vigyorgott gonoszul.Edina orrlyukai kitágultak,és látszott rajta,hogy most aztán bepipult.

-Mit akarsz ezzel mondani?-fújtatott idegesen.

-Ha lenne eszed,tudnád.Hagyok egy kis időt,hogy rájöjj.Délután be vagyok kapcsolva,majd hívj fel-állt fel Kinga,és kinyitotta az öltöző ajtaját,hogy az a-sok kimenjenek.Mind a négyen kicsörtettek,Kinga pedig bevágta az ajtót.

eddig írtam ha még kíváncsi vagy a folytatására szólj

2014. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm. Fontos volt
2014. dec. 19. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!