Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG! Ha jól emlékszem, a...

SzJG! Ha jól emlékszem, a Kalauzban Laura azt írta, hogy Reni és Cortez eredetileg a halloweeni bulin jöttek volna össze. Szerintetek ez hogy zajlott volna?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem:

Szorongva léptem be , mert tudtam hogy Cortez is ott lesz!

Amikor beléptem elszállt minden nyugtalanságom, mert Cortez ott állt és mosolyogva nézett rám! Mindenki visszafolytotta a lélegzetét, mi pedig csak álltunk! Nem, nem lepődtem meg! Csak élveztem a pillanatot. Majd Cortez közelebb lépett, magához húzott és hosszasan megcsókolt! Hirtelen minden megszűnt körülöttem! Majd miután ,,befejeztük" úgy zúdult ránk mindenki minrha Nobel-díjat kaptunk volna! Zsolti és Dave azt skandálták, hogy VÉGRE!!!! Virág és Kinga, illetve csak az utóbbi sikongatva ugrott rám, Kinga pedig, csak bólintott egyet. Majd arról kezdett magyarázni hogy milyen esetlen vagyok(?) De miééért???:-)

Csak Ricsi állt némán! Rám nézett majd bólintott egyet!

HURRÁÁ!!!

2014. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi:) ment a zöld pacsi!
2014. dec. 15. 16:56
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem, ha a halloweeni bulin jöttek volna össze, akkor tánc közben történt volna. (A tánc le van írva a könyvben) Ekkor Cortez szerelmet vall Reninek, megcsókolja és összejönnek.
2014. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

-Hölgyem,megtisztelne egy táncal?-kérdezte Cortez nevetve.

Magamban virultam mint a tejbetök:-)

-Persze,uram.-válaszoltam mosolyogva.

Megfogta a kezem és lehúzott a lépcsőkön a tánc parkettre.A lányok körülöttünk furán néztek,amolyan,,Milyen mázlista,de ki ez??''nézéssel.De nemis érdekelt.

Mire leértünk a parkettre,átkarolta a derekamat,és magához húzott,mélyen a szemébe néztem,közben összefontam a kezem a nyaka körül.

-Tudod,már régóta elakarok neked mondani valamit,de eddig nemtudtam,biztosan ezt-e érzem.

-Micsodát?-vontam fel a szemöldököm.

Mire épp fojtattam volna a mondandóm,nemtudtam.Lehunyta a szemét,és hosszasan megcsókolt. Ott áltunk,az egész suli előtt.Mindenki minket nézett,valakinek még a tányérja is kiesett a kezéből,mivel hallottam a reccsenést.Mikor ,,befejeztük'',mélyen a szemembe nézett és csak mosolygott.Nemmondott semmi,mire megtörtem a csendett kettőnk közt.

-Én is ezt akarom elmondani mióta megláttalak,de nemtudtam,viszonoznád-e.

Csak mosolygott.Neki támasztotta a homlokát az enyémnek,aztán adott még egy gyors csókot,és egyidőben a zene vègéig,elindultunk vissza a többiekhez,közben Cortez rákulcsolta az ujjait az enyéimre. Kinga és Ricsi csak bólintottak,Virág ugrándozott,Dave és Zsolti mosolyogtak,a többi ember meg csak kérdőn nézett...

Kb így kébzelem el,bocsi ha van benne helyesírási hiba:)

2014. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 vörös98 ***** válasza:
100%
az eleje az nem Cortezes :( amúgy megy mindenkinek a zöld pacsi <3
2014. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb volt ez így, a halloween bulin nem tudott volna elég "Cortezes" lenni.:)
2014. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Reni elsírja magát azért mert ő szerti C. és hazudott a franciáról, és C. elsőnek meijedt egy ideig gondolkozik/kb. fél perc/ és megcsókolja renit :D :)
2015. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 CsajsziPlayer válasza:
54%

- Kérsz egy kis üdítőt, Reni? - hangzott Corteztől a válasz, amikor elváltam kicsit Virágtól, és egy csöndesebb helyre vonultam.

- Aham, igen, köszi kérek - tántorogtam fel, mivel Cortez elinvitált engem( ! ) a büfébe, és meg is kérdezte, nem akarok e itt maradni, de én belementem, mert végül is magamnak akarom fizetni az italt, nem akarom ezt is Cortez ingjére aggatni.

***

Miután megvettük az üdítőt, lehívott a buli melletti csöndesebb helyre, ahol ültem, majd megkérdezte:

- Néha úgy érzem, titkolsz valamit előlem Reni - nézett rám Cortez. Nem dühösen, szánalmasan, hanem inkább játszósan.

- Igazad van - majd elkezdtünk közeledni egymáshoz, és Cortez belenézett utoljára a szemeimbe, majd a száját az enyémhez tapasztotta. Megcsókolt! Wao!

2015. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én valahogy így képzelem el:

"- Víííííí, de szeretem ezt a számot!- visította Virág, majd ugrándozva lement a lépcsőn a parkettre. Ricsi, Dave, Kinga és a többiek elmentek a büfébe. Ketten maradtunk a leláton. Cortez és én. Picit arébb huzodtam, mert zavart, hogy ilyen közel érzem magam Cortezhez és, hogy ez esetleg picit feltünő. Cortez a BlackBerryét nyomogatta, majd egy hirtelen mozdulattal letette és mélyen a szemembe nézett.

- Oké. Nem tudom miért, de furcsán viselkedsz velem. Miért? - kérdezte, és szemében valami furcsát véltem felfedezni. De a kérdésére nem válaszoltam. - Rendben. Játsszuk ezt. - felelte lazán, majd hátradőlt a széken és engem nézett kifejezéstelen arccal.- Felteszek egy kérdést és válaszolsz rá. Cserébe.. Én is válaszolok egy kérdésedre. - fejezte be. Én motyogtam valami "Jó" félét. - Szóval. Miért vagy furcsa velem? - kérdezte ismét Cortez.

- Nem mondhatom el.- feleltem rákvörös fejjel.

- Mit? - tette fel gúnyos mosollyal az arcán.

- Mert, félek a választól. - tártam szét a kezem.

- Csak nyugodtan. Van időm, és megtartom a vélemyényem, ha akrod.- mondta teljesen nyugodtan.

- Oké. - adtam meg magam végül. Majd mindent elmondtam neki. Azt, hogy mit éreztem szeptember 8.-án, mit éreztem amikor együtt volt Vikivel. Mindent elmondtam neki. Ő csak nyugodt tekintettel figyelt. Mikor befejeztem bólintott. Én felálltam, hogy ki tudjak mászni ebből a kellemetlen szituációból. De Cortez megragadta a karom és visszahuzótt, amitől az ölébe estem.

- Mi a válaszom? - kérdezte inkább magától mint tőlem. Majd egy fél másodpercig töprengett, végül lassan közeledni kezdett és szenvedélyesen megcsókolt. Meleg érzés öntötte el a testemet, és a pillangók a hasamban hadi harcot vívtak egymással. Majd kipukadtam az örömtől. - A válaszom, hogy szeretlek. - emelte el ajkát az ajkamtól, majd a kezemre kulcsolta a kezét.

- Most én jövök. - mondtam. - Miért? - tettem fel a kérdést ami az első gondolatom volt az elöző kérdés óta.

- Az már részlet kérdés. - mondta, majd újra megcsókolt. A mellkasom meg majd kiugrott a helyéről, és már én láttam a kipirult arcomat magam előtt. A többiek pár perc múlva visszatértek és tágra nyilt szemekkel nézték az egymásra kulcsolodott kezünket. Mindenki elégedetten bologatott, majd folytatodott a mai nap egy új korszaka."

2015. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!