Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri megvenni az "Elveszett...

Megéri megvenni az "Elveszett hős" c. könyvet?

Figyelt kérdés
Elolvastam R. Riordan -tól a a Percy Jackson sorozatot, és sajnos az elveszett hős 1. 60 oldalát. Azért sajnos mert miután elolvastam annyira el akartam olvasni az egészet h, csak na!,viszont amit nem szeretek benne az az h, túl romantikus. Az egész könyv olyan? Boltba 2500Ft Megéri?

2014. dec. 17. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megvettem, szerintem megérte. Mármint az első könyv nem annyira jó, mint az összes többi lesz, öt része lesz a sorozatnak. Ha jól tudom idén nyáron jelenik meg magyarul a második rész. Én még nem olvastam végig a sorozatot angolul, de legalább olyan jó mint a Percy Jackson és az olimposziak sorozat.
2015. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én csak az elsőt olvastam el - azt is csak úgy félig-meddig -, de nekem nem tetszett. Szerintem nem kellett volna folytatást írni, le kellett volna zárni az 5. résznél, úgy lett volna jó. Pocsék, nem éri meg szerintem.
2015. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!