Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Piton vagy James és Sirius?

Piton vagy James és Sirius?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 00:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Remus és Sirius
2014. dec. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
ezt hogy érted?
2014. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdésed, de Remus Lupin és Sirius :)
2014. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy kinek az oldalán álltok?

Lupint azért nem írtam oda, mert ő nem nagyon ment bele ezekbe a vitákba Pitonnal.

2014. dec. 26. 17:51
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Hát nekem Piton nem szimpatikus, a hetedik könyv sem változtatott a véleményemen, viszont Dumbledore unszimpatikusabb lett.
2014. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
én Pitonnal tudok azonosulni inkább, szóval mindenképpen ő (főleg, hogy tényleg egyedül volt négy ellen...) :)
2014. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
James és Sirius.
2014. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Piton,mivel James csak azért bántotta, mert mardekáros volt és jóban volt Lilyvel. Minig 4en támadtak egy ellen, akkor is,ha Peter használhatatlan volt, Remus pedig nem bántotta, de prefi létére nem állította le őket. Tönkretette Piton gyerekkorát, pedig a Roxfortos éveknek kellett volna a legszebbeknek lennnie.Szerintem James hajszolta bele Pitont a halálfalóságba, hiszen Pitonnak nem volt halálfaló rokona, csak ezért nem lett volna halálfaló. Amikor Piton megsértette Lilyt és a lány elfordult tőle, akkor barátai sem maradtak, viszont vágyott az elismerésre, ezért beállt halálfalónak, mert ott legalább emberszámba vették.
2014. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Piton az elejétől fogva!


Jó azoknak akik nem tudnak azonosulni vele. Nincs harag, maradjon is ilyen az életetek. :)

2014. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

8-as válaszoló, nem értek veled egyet.

Piton már amikor a Roxfortba kerülésekor is ismert sötét varázslatokat, ami arra utal, hogy eleve érdeklődött a mágia sötét szegmense felé. Másrészt abban tévedsz, hogy ne lettek volna Pitonnak más barátai - voltak, a későbbi (?) halálfalók. Lily ezt nehezményezte, és úgy gondolom emiatt is nem tudta már Perselusnak megbocsájtani, amikor sárvérűnek nevezte. Túl sötét figura volt, és ezt nem lehetett James számlájára írni.

2015. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!