Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány oldalas könyveket olvasol...

Hány oldalas könyveket olvasol legszívesebben?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 13:53
1 2
 11/15 Pjnonstop ***** válasza:
Attól függ,mijen a könyv. kb: 5-600 oldal
2016. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én inkább a hosszabb könyveket szeretem, mert elég gyorsan olvasok, bár ez könyvtől függ. :)

300-400-500 oldalasokat szoktam, azokkal elvagyok 3-4 napig. :)

2016. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Titusztitusz ***** válasza:
Minnél nagyobb terjedelmü az adott könyv, annál szívesebben olvasom...Az igazán "ellenállhatatlan kategória" az olyan 6-8 kötetes mű...Csak az a kár, hogy ebben a felszínességre törekvő mai világban már nemnagyon írnak ilyen terjedelmü könyveket, meg nemnagyon adnak ki...
2016. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Minél több annál jobb, csak ne legyen unalmas! Azt rühellem.
2016. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 csukika888 ***** válasza:
0%

Keveset olvasok mert nekem attól van jobb dolgom de láttom neked is hogy ezt be írtad múgy meg mi közd van hozzá ? szerted kit érdekel ki hány könyvet olvas el

De láttom téged nagyon unalmas

Lehet az életed ha ez meg kédezed ez olyan mitha én meg kérdezném hogy ki hány filmet nézett meg ?éltében szerinted ki emlékszik arra te igen ? Akkor írd meg és ne tegyél fel több hülye kédést mert tök felesleges

2017. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!