Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG : A többiek miért hiszik...

Nagylilian2003 kérdése:

SZJG : A többiek miért hiszik azt, hogy Arnold és Reni járnak?

Figyelt kérdés
Azt a részt Végig ! Cortez mit mond rá , Virág mit szól , Arnold örül , Reni hogy mondja el hogy NEM és a fiúk ezért tényleg megutálják ???????

2014. dec. 27. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
olvasd el a könyvet és láám, kiderül. ja, bocsi, te valószínűleg olvasni sem tudsz. hát, tudod mi van akkor? így jártál.
2014. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
pedig pont a te korosztályodnak is való a könyv a 11 évesek közül sokan szeretik főleg a lányok am a 4 .rész vége felé találod.
2014. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Komolyan örülj h ilyen jó könyvet kaptál háziolvasmánynak az én időmben még a kőszívű ember fiai volt...
2014. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
bár az sem rossz könyv de nem 11 évesnek való.
2014. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Azért hiszik el mert Arnold megcsókolta Renitens a könyvtárban, dave meg lefényképezi őket és felteszi Facebookra így mindenki láthatja.

Cortez féltékeny lesz , Virág meg sikont árva kérdezi, hogy járnak - e, ezután a Reni összeveszik Dave- vel és emiatt se Zsolti se Ricsi nem nagyon beszél vele, a Cortez meg eleve berágott rá. Végül Reni csak Kingának és Virágnak mondja el , de egy idő után Ricsi is rákérdez akkor neki is elmondja , Ricsi pedig tovább adja Corteznek, de Reni Arnold miatt továbbra sem nagyon ,, lóg " a fiúkkal.

2014. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
még abban a félévben.
2014. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! Amúgy tudok olvasni . Csak mivel a barátnőmtől hallottam és nekem még nincs meg az a kötet kíváncsi voltam ! Amúgy nem vagyok 11 éves ! 13 éves vagyok !
2015. jan. 1. 13:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

(...) Dave vajon mennyit látott?

Hamarosan kiderült. A könyvtárban maradt diákok óráját Kardos igazolta, úgyhogy némán pakolásztunk tovább, miközben igyekeztem elkapni Dave-et, hogy váltsak vele pár szót. Csengetéskor feltettem még két könyvet a polcra, aztán Arnoldhoz fordultam, aki mellettem pakolászott.

(...)

-Virág...- kezdtem, de közbeszólt.

- Jársz Arnolddal?- kerekedett el a szeme.

-Mi?-kérdeztem döbbenten- Nem.

-De, de- ugrál Virág egyik lábáról a másikra- Csókolóztatok! A könyvtárban!

Az adrenalinszintem az egekbe szökött, a halántékomnál lüktetett a vér, és megfordult velem a világ.

-EZt honnan tudod?- suttogtam.

-Dave- legyintett.- De mi volt ez az egész? És akkor most mi van? Reni, szólalj már meg!- rángatta a karom.

Dave?- köszörültem meg a torkom, (Most Dave-el kicsit kiabál Reni, aztán itt jön a lényeg) (...)

Ahogy az udvarra léptem, valamennyi jelen lévő osztálytársam felém fordult, én pedig igyekeztem emelt fővel odamenni a padunkhoz, ahol Arnold, Karcsi, és Virág ücsörgött. Az árkádok alatt álló Ricsiék rosszallóan figyelték minden lépésem. Cortez háttaal állt nekem. Nem fordult meg.

(Ez a balhés négyes nem szól Renihez, Reni nem szól Dave-hez eset Június 4. péntekig tartott)

(...)

-Szia Ren- biccentett.

Visszamentem a klasszikus polc mögé, és a gerinceket leolvasva nézelődtem, amikor megláttam, hogy Ricsi nem ment ki a könyvtárból, hanem utánam jött, és unottan nézelődik.

-Keresel valamit?- érdeklődtem. Na, nem mintha olyan életidegen lett volna Ricsi a könyvtárban, csak... de mégis. Az volt.

Nem- felelte egyszerűen.

Oké-voltam meg a vállam.

Kérdezhetek valamit?- nézett rámm mire kivettem a könyvet a többi közül. és felé fordultam.

-Persze.

-MIért őt választottad?

-Brontét?- kérdeztem vissza, felmutatva a kezemben tartott Üvöltő szelek című könyvet.

-Neeem - rázta meg a raszta tincseit.- Neményit.

-Mi? Mi az hogy választottam? És ki helyett?- csodálkoztam.

-Cortez.- szólt halkan.

-Nem értem.

- Tudod miről beszélek!-nézett mélyen a szemembe.

(itt mondja Reni hogy nem tudja, csak azt tudja hogy hetek ota tudomást sem vesznek róla, holott csak Dave-el veszett össze, de Ricsivel pl. nem. és Ő is levegünek nézi)

-Ren, nekem nincs velet semmi bajom. De Neményit nem bírom elviselni.

-MIért kéne elviselned?- tártamszét a karom.

-Mert ha jártok, akkor el kell.

-De nem járunk!-vágtam rá.

-Mi van?

-Jól hallottad!-erősítettem meg és álltam a tekintetét.

-Stakítottatok?-csodálkozott.

-Sose jártunk!

-De megcsókolt, nem?-kérdezte furán, mire kínosan elnevettem magam.

-MIért, Cortez nem?- kérdeztem vissza, mire Ricsi elkapta a fejét, és a földet kezte bámulni. Naná, hogy tudott róla.- Erről ennyit! Egyépként- ráztam meg a fejem dühösen- rá van írva a homlokomra, hogy csak úgy meg lehet csókolni? Mert amúgy nem- közöltem sértetten, és rájöttem, nincs mese, feslett nő lettem. Pff.

Azt mondod, nem is vagytok együtt?- értelmezte a hallottakat.

-Nem mintha bárkinek köze lenne hozzá, de nem!- kiáltottam dühösen.

-MIért nem mondtad el neki?- temette a tenyerébe az arcát Ricsi, és megdörzsölte a fejét.

-Kinek?- értetlenkedtem.

-Corteznek!

- MIért mondtam volna?- tártam szét a karom.

- Mert..- ingatta a fejét- azt hiszi, Neményivel jársz!

-Nem érdekel, mit hisz! Legalább azóta nem szórakozik velem. Vagy bocs, elrontottam a hobbiját?- kérdeztem gyúnyosan.

- Ren, Cortez...

-Hagyjál Cortezzel!- fojtottam belé a zót- Amióta ismerem, csak kiszúr velem. FOlyamatosan hülyének néz, meguntam. Ne vigyen motorozni, ne fogja meg a kezem, ne rajzoljon nekem, ne küldjön nekem dalt, de legfőképp ne csókoljon meg, miközben a suli előtt várja a barátnője!- kiáltottam.

2015. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na az előző válaszoló volt még a legértelmesebb. Igazából Arnold és Reni összevesztek? És ha igen, miért és mikor?
2017. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!