Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen Henry Sienkiewicz=Quo...

Milyen Henry Sienkiewicz=Quo Vadis-ához hasonló regény van? Vagy kora Keresztény időkből származó könyv? Hol vehető meg vagy tölthető le? Véleményket is szeretném ha írnátok aki olvasot ilyent!

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is olvastam a Quo Vadis-t és nagyon tetszett. Ajánlom az író többi könyvét is, bár az nem a kora kereszténységben játszódik, de a Tűzzel-Vassal nagyon jó. Ha pedig kifejezetten az a korszak érdekel, szerintem érdemes elolvasni Robert Graves "Én, Claudius" és "Claudius, az isten" című könyvét. Bár az egy pár évtizeddel a Quo Vadis előtt játszódik, de nagyon jó.

Mindkettő kapható antikváriumokban vagy az Alexandra boltokban.

2010. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem releváns a válaszom, csak annyit szeretnék, hogy nekem is nagyon tetszett a Quo Vadis! Majdhogynem megdöntötte az ateizmusomat:)
2010. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az...és köntösömre sorsot vetettek, Lloyd C. Douglas-től, csak ha lehet még jobb egy fokkal. Van a történbetben is hasonlóság. Azonkívül Mika Waltari Az emberiség ellenségei. Szerintem mindkettő kapható antikváriumban.
2011. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!