Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes beiratkozni a Fővárosi...

Érdemes beiratkozni a Fővárosi Szabó Ervin könyvtárba? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok rászorulva, csak érdekelne, hogy érdemes-e? Mert állítólag nagyon hosszúak a sorok, bár mondjuk nem értettem pontosan, hogy csak beiratkozásnál, vagy amikor kölcsönzök is? Szívesen olvasok, de azért kicsit költséges lenne, ha minden könyvet megvennék, amit el akarok olvasni, és ezért gondoltam, hogy beiratkozom oda. Valakinek esetleg valami véleménye? Előre is köszönöm!
2010. febr. 3. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Én nyáron is bejárok, amikor nem kell az iskola miatt. Sok könyv van, és mindig találok olyat, ami érdekel. Szerintem nem is olyan drága, és akár vehetsz olyan olvasójegyet is, amely a kisebb könyvtáraiba is jó. Én nem tudom, milyen hosszú sorokról beszéltek neked, de még vizsgaidőszak idején is el lehet viselni a sorbanállást.
2010. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes. Én a Szabó Ervinbe és az OSZK-ba vagyok beiratkozva, így mindent meg tudok szerezni, ami kellhet.

A hosszú sorokat nem értem, mert nem tapasztaltam semmi ilyet. max 2-3 ember állt mindig előttem, de mivel a kölcsönzés úgy megy, mint a nagyobb boltokban a vásárlás (vonalkód lecsippant, mágnesező izén áthúz, blokk kinyomtat), így egy perc alatt megvan az egész.

Ami nagy plusz: a negyediken olyan gyönyörű olvasótermek vannak, hogy képes voltam csak azért bemenni tanulni, hogy olyan szép környezetben legyek, helyre van állítva a palota eredeti állapota, legalábbis stílusban, gyönyörű :)

Na a lényeg, hogy mindenképp érdemes!

2010. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha csak a tanulás miatt kellene, akkor nem, mert a félév 2. napján már semmi nincs benn ami kellene, vizsgaidőszakban szintén esélytelen, de amúgy érdemes persze. Jó könyvek, rengeteg DVD és CD, gyönyörű épület.

Vizsgaidőszakban és félév elején van sor időnként, de ha nem muszáj, ne akkor menj és kész, amúgy 5 percnél többet még soha nem vártam.

2010. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tanulás miatt kéne, csak szeretek olvasni, viszont mondom, azért megvenni minden könyvet szerintem eléggé húzós... De persze ha van valami, ami jól jönne tanuláshoz, az jó lenne. De nem egyetemista vagyok.
2010. febr. 3. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes, nagyon jó hely.
2010. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
IGEN!:) Szerintem is megéri!:D
2010. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
és mennyibe kerül beiratkozni diákként?
2010. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Használjátok már az internetet, ne csak ezt az oldalt...

Itt a könyvtár honlapja és a berítakozási díjak:

[link]

2010. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

2300 Forintba.

Amúgy voltam hétfőn, és csak szülőt fogadnak el kezesnek. Ami már csak azért is szemétség, mert én nagyszülővel mentem, és a telefonba nem voltam képesek mondani...

2010. febr. 9. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!